İstanbul Shopping Fest Birincisi Boyner İstanbul Shopping Fest (ISF)’in önemli sürprizlerinden biri.
Yazı Boyutu Font boyutunu küçült Yazı Boyutunu Arttır
Bu Öğeyi Derecelendir
(0 Oylar)
İstanbul Shopping Fest’in önemli sürprizlerinden biri olan Vitrin Tasarım Yarışması sona erdi. İSF ve Vogue Türkiye işbirliğiyle düzenlenen Vitrin Tasarım Yarışması’nın birincisi Boyner olurken, Penti ikinciliği, Mudo ise üçüncülüğü aldı.

İstanbul’un en önemli lokasyonlarından biri olan Bağdat Caddesi’nde yer alan vitrinlerin katıldığı yarışmada İstanbul Shopping Fest’i ruhunu yansıtan, logosunu yaratıcı şekilde kullanan ve sezon trendlerini kriter alarak hazırlanan vitrinlerden en iyileri jüri oylamasıyla sahiplerini buldu. Kendi markalarına ait ürünlerle virinleri tasarlayan perakendeciler arasından birincilik

Boyner

’in olurken, ikincilik ödülü Penti, üçüncülük ödülü ise

Mudo

’ya verildi.

Kazanan markaya yarışmanın hot lesbian porn ödülü olarak İSF yönetimi tarafından 29 Haziran’a kadar kullanılması koşuluyla 15,000 TL değerindeki Bağdat Caddesi Dev İSF Alışveriş Çantaları’ndan biri hediye edildi.

Ayrıca vogue.com internet sitesinde, Vogue Türkiye dijital mecralarında, istshopfest.com internet sitesinde, İSF dijital mecralarında ve 15 Haziran’da celeb sex tapes Bağdat Caddesi’nde yapılan DJ partide birincilik alan markanın duyuruları yapıldı.

Etiketler


Yorum Ekle