Moda Tasarımcısı Stella McCartney

Moda Tasarımcısı Stella McCartney Moda Tasarımcısı Stella McCartney Dünyanın ilk adidas by Stella McCartney Mağazası Londra’da Açıldı.
Dünyanın ilk adidas by Stella McCartney Mağazası Londra’da Açıldı.Adidas ve dünyaca ünlü moda tasarımcısı Stella McCartney’nin sekiz yıla dayanan işbirliğinden doğan, dünyanın ilk adidas by Stella McCartney mağazası Londra’da açıldı.

Her iki markanın, kadınların sportif bir yaşam tarzı içinde de güzel görünmesini sağlamak konusundaki uzmanlığını pekiştirecek olan mağazanın sanatsal tasarımı, fonksiyonel bir sadelikle dengeleniyor.

İlk adidas by Stella McCartney mağazası, adidas ve dünyaca ünlü

moda tasarımcısı

Stella McCartney işbirliği ile Londra’da açıldı. adidas by Stella McCartney mağazası, adidas ve tasarımcı arasında sekiz yıllık işbirliğini daha da güçlendiren önemli bir adımı oluşturdu. Mağaza, her iki markanın kadınları sportif yaşam tarzı içinde de güzel ve bakımlı göstermek konusundaki uzmanlığının sergileneceği yepyeni bir platform oldu.

Adidas ve

Stella McCartney

bu işbirliği ile spor dünyasının kalıplarına adeta meydan okuyor.Yeni mağazada geleneksel ve modern malzemeler yenilikçi kombinasyonlarla bir araya gelirken, sportif ürünler için yeni renk ve doku seçeneklerine de yer veriliyor.

Stella McCartney, yeni mağazanın açılışı ile ilgili şunları söyledi:

Bu mağaza adidas ile birlikte son sekiz yıldır inşa ettiğimiz her şeyin bir kutlaması niteliğinde. Bu mağazanın kadınlar için, tarzlarından ödün vermeden yaptıkları spor ile ilgili aradıkları her şeyi bulabilecekleri bir mekan olacağına inanıyorum. Adidas by Stella McCartney, Brompton Cross’ta açtığımız Stella McCartney mağaza dünyasının bir parçası olarak, markanın farklı yüzlerini ortaya çıkaran bir mükafat niteliğinde. Mağazanın oluşum aşamasında her detayla bizzat ilgilenen Stella McCartney, ürünün odakta olduğu ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi sunuyor.


Adidas İngiltere Pazarlama Direktörü Nick Craggs ise şöyle konuştu:

Amacımız, adidas by Stella McCartney markasını seçkin bir spor koleksiyonu olarak konumlandıran harika, benzersiz bir mağaza konsepti yaratmaktı. Bu mağaza bizi, sadece adidas by Stella McCartney koleksiyonlarının yer aldığı bir mağazada kadınlara harika ürünler sunma hedefimize bir adım daha yaklaştırıyor. Bu mağaza ile aynı zamanda, adidas by Stella McCartney markasını dünya çapında temsil edecek olan yeni nesil mağaza tasarımımızı da tanıtıyoruz.
Tagged under

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!