Paul Frank’in Yeni Adresi Primestore

Paul Frank’in Yeni Adresi Primestore Paul Frank’in Yeni Adresi Primestore Dünya markalarının buluşma noktası
Paul Frank artık, Kanyon’un yeni yıldızı Primestore’da Konsept mağazacılık anlayışına sanatsal bir dokunuş! Değişen müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreterek, müşterilerin kendi tarzlarını ve koleksiyonlarını yaratabilmelerine imkan sağlamak amacıyla kurulan Primestore, ilk konsept mağazasını Kanyon’da açtı.

Konsept yaklaşımında sanattan ilham alan marka, sadece mağaza konsepti ile değil, duruşu ve bakış açısı ile de fark yaratıyor. Sanata ve sanatçıya önem veren Primestore, kültür ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yaparak, mağazacılığın ötesine geçmeyi hedefliyor.

Paul Frank’in Yeni Adresi Primestore:California şehir modasının öncüsü Paul Frank, Türkiye’de artık, Primestore’da yer alıyor. Daha önce Kanyon’un sihirli kutusu olarak bilinen Kanyon Box’ta yine Primestore bünyesinde bulunan Paul Frank  giyimden, aksesuara uzanan geniş ürün yelpazesi ile bundan böyle Primestore’da tutkunlarını bekliyor.

Dünya markalarının buluşma noktası:

Müşterilerine farklı bir alışveriş deneyimi yaşatmak adına yola çıkan Primestore, birçok dünya markasını Türkiye’ye taşıyor.

Paul Frank, Paul Frank Kids, Wesc, Bensimon, Gsus, Wise & Ope, Kothai ve Port Royale

gibi özellikle gençler arasında çığır açan dünya markalarını Türkiye’ye taşıyan Primestore, sadece gençlere değil, tüm yaş gruplarına yönelik ürünleri ile her yaşın markası olmayı amaçlıyor.

Ürünlerde sıra dışı tasarımlar var:

Türkiye’ye getireceği markaları titizlikle seçen Primestore, bu markaların ürünlerinde tasarımın ön planda olmasına dikkat ediyor. Primestore ayrıca, tasarımın yanı sıra markaların birbirleri ile oluşturacakları sinerjiyi de gözlemleyerek, müşterilerinin tek mağazada farklı markalar ile kendi koleksiyonlarını oluşturmalarına imkan sağlıyor.
Tagged under

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!