Yargıcı indirimini Kacırmayın Beklenen Yargıcı indirimi %50'ye varan fırsatlarla başlıyor.
Yazı Boyutu Font boyutunu küçült Yazı Boyutunu Arttır
Bu Öğeyi Derecelendir
(0 Oylar)
Beklenen Yargıcı indirimi %50'ye varan fırsatlarla başlıyor.Masmavi bir denizin ve kumsalda güneşin tadını çıkartmaya hazırlandığınız, ya da yazın keyfini şehirde çıkardığınız bu günlerde, günlük yaşamınıza şık bir rahatlıkla şehir ve sahil stilini yansıtan Yargıcı 2012 İlkbahar /Yaz Koleksiyonu, şimdi yüzde 50’ye varan indirim fırsatlarıyla sizi bekliyor.

23 Haziran Cumartesi günü başlayacak ve tüm

Yargıcı mağazalarında

 geçerli olacak olan yüzde 50’ye varan indirim fırsatından, indirimin ilk günü sadece Yargıcı Card sahipleri yararlanabilecek. Yargıcı Card sahibi olmayanlar ise tüm Yargıcı mağazalarında bulunan kart formlarını doldurarak yüzde 50’ye varan indirim fırsatından anında faydalanabilecek.

Yazın keyfini ister şehirde çıkartın ister şehir dışında, Yargıcı’nın ince detaylarla farklılaşan ve modern çizgilere sahip

2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

, yine gardrobunuzun vazgeçilmezleri arasında. Yargıcı’nın sevilen hem çok hafif hemde çok kullanışlı hasır şapka ve çantaları, derin mavilere sahip marin t-shirtleri, ışıltılı şalları, aksesuarları, üzeri taşlı sandaletleri, renkleriyle keyiflendiren hafif espadrilleri, rahat parmak arası terlikleri, emprime elbiseleri, çiçek aplikeli ipeksi bluzları, trikoları, şortları, diz üstüne dökülen etekleri ve yaz aylarında istediğiniz ve de ihtiyacınız olan her şey, 23 Haziran’dan itibaren yüzde 50’ye varan indirimlerle tüm Yargıcı mağazalarında.

Etiketler


Yorum Ekle