Adriana Lima ile Mavi Aşkı

Adriana Lima ile Mavi Aşkı Adriana Lima ile Mavi Aşkı Mavi’nin mükemmel kalıplı jeanleri.
Mavi merakla beklenen Adriana Lima’lı son reklam filmi çok mu çok renkliyiz'le yine çok oluyor. Reklam filminde, dünyanın en güzel kadınları arasında gösterilen ve 5 yıl üst üste en seksi model seçilen Lima, Mavi’nin rengarenk ve seksi İlkbahar-Yaz koleksiyonunu gözler önüne seriyor.

Senaryosunu Ali Taran’ın yazdığı film Mavi’nin

hafızalara kazınan reklam sloganına atıfta bulunurken esprili ve samimi anlatımıyla  vay vay vay dedirtmeyi sürdürüyor. Televizyondan önce ilk kez internetten yayınlanarak 3 günde 6,5 milyon kişiye ulaşan ve gösterime girdikten kısa bir süre sonra Twitter'da hem Türkiye'de hem de globalde uzun süre trend topic en çok konuşulan olan reklam filminin gösterimi 15 Haziran’a kadar devam edecek. Büyük beğeni toplayan reklam filminin coşkusuna Mavi mağazaları da eşlik edecek ve kampanya süresince

Mavi’ye uğrayan Adriana Lima hayranlarını hediye poster sürprizi bekleyecek.Çekimler için geçtiğimiz ay

İstanbul’a gelen Adriana Lima,

 Türkiye’yi yurtdışında başarıyla temsil eden Mavi’yle çalıştığı için çok mutlu ve heyecanlı olduğunu söyleyerek, Mavi’nin yaratıcı ve ilham verici dünyasına katılmak harika bir deneyimdi. Her kadın gibi benim için de jean hayatımın çok önemli bir parçası.

Mavi’nin mükemmel kalıplı

 jean’leri kumaşı, renkleri ve kalitesiyle harika görünmemi sağlıyor. Sadece jean’ler değil koleksiyondaki tüm gömlekler, şortlar ve etekler, renk ve model seçenekleriyle çok şık ve çok seksi dedi.
Tagged under

Media

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!