Greyder 2012 İlkbahar/Yaz

Greyder 2012 İlkbahar/Yaz Greyder 2012 İlkbahar/Yaz Greyder’in yeni sezon
Greyder 2012 İlkbahar/Yaz Sezonu’na sımsıcak bir giriş yapıyor.Amerika’nın Büyülü Kenti Miami’de gerçekleştirilen ve yeni sezon çekimleri renkli görüntülere sahne oldu.Miami’nin sıra dışı ve cosmopolit yapısından ilham alınan Greyder’in yeni sezon moda çekimlerinde, 257 model arasından özenle seçilen iki kadın ve iki erkek model kullanıldı.

Miami sahillerinin eşsiz güzelliği ve benzersizliğiyle

Greyder

modellerinin büyüleyiciliğine gönderme yapıldı.

Şık, rahat ve sportif kreasyonlar bir arada 

Greyder

ayakkabılar, tracking ve casual, urban casual, formal casual ve chic casual seçeneklerindeki sağlam yapısı, uzun süreli dayanıklılığı ve güven veren dinamizmiyle her koşula meydan okuyor. Greyder 2012 İlkbahar/Yaz Kadın Koleksiyonu, hem ofise hem de günlük hayata hitap eden, feminen, klasik ve spor çizgilerin tümünü yansıtıyor.

Greyder 2012 İlkbahar/Yaz

 Erkek Koleksiyonu’nda ise, kendini özel hisseden, her adımda rahatlık arayan ve şıklığından ödün vermeyen erkekler düşülmüş…Klasik Greyder çizgisindeki deri ayakkabıların yanı sıra rahatlık ve şıklığı bir arada sunan spor modeller erkek koleksiyonun vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Rengarenk bir sezon

İlkbahar ve yazın canlı renklerinin hakim olduğu koleksiyonda; pastel maviler, yeşiller, morlar ve bejler bu sezon en çok tercih edilecek renkler arasında…

Greyder Kadın Koleksiyonu’nda, limon sarısı ve turuncu renkler ön plana çıkarken, beyaz ile kombine edilen nude ton turuncular bu sezon da trend olmaya devam ediyor. Tangerine tango ve kiremit tonları, parlak maviler ve viski tonları, aynı zamanda yeşilin, kahve ile lacivertin birçok tonunu göreceğimiz bir sezon bizleri bekliyor. Turkuvaz ise detayda göze çarpan renklerden olacak.

Greyder Mağazaları

Greyder, İstanbul’da yer alan 212 AVM, Akbatı AVM, Bakırköy, Beyoğlu, Cevahir AVM, Fatih, İstanbul Forum AVM, Kale AVM, Kartal Outlet, Maltepe, Marmara Forum AVM, Neomarin AVM, Osmanbey, Optimum Outlet, Pendik, Pelikanmall AVM, Starcity AVM, Viaport AVM, Gebze Center AVM, Ankara’da; 365 AVM, Ankara Forum AVM, Ankamall AVM, Atlantis AVM, Antares AVM, Ankara Optimum AVM, Gordion AVM, Kızılay Shop, Kızılay AVM, İzmir’de; Bornova Forum, İzmir Karşıyaka, İzmir Optimum (çok yakında), Bursa’da; Kent Meydanı AVM, Bursa Anatolium AVM, Adana Optimum AVM, Adapazarı’nda; Adapazarı Shop, Antalya, Balıkesir Yaylada AVM, Bolu Highway, Çanakkale, Çorum, Eskişehir Espark AVM, Erzurum AVM, Kayseri Forum AVM, Samsun, Sivas ve Trabzon mağazaları ile hizmet veriyor.

Tagged under

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!