Setreshop 2012 ilkbahar Yaz Koleksiyonu

Setreshop 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Setreshop 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Cinematic tasarımları ile Setreshop

Setreshop 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu, moda severleri cıvıl cıvıl tasarımlar ile buluşturuyor. Trendleri yakından takip eden online alışveriş sitesinde, hafta içi ve hafta sonu rahatlıkla kullanabileceğiniz rengarenk tasarımlar sizleri bekliyor.

 

2012 İlkbahar Yaz sezonunu 

4 farklı tema ile hazırlayan setrehop.com tasarımcıları, yeni sezonda aksesuarlara da ağırlık veriyor. Özellikle sarı plakaların, kalın zincirlerin ve metal düğmelerin yer aldığı koleksiyonda, renk blokları da dikkat çekiyor.

 

 

Cinematic temasında retro baskılar ile, 50’li ve 60’lı yılların filmlerinden esinlenen siluetler dikkat çekiyor. Pure Woman temasında ise  sade ve zarif çizgiler ile soft renkler, Grace Kelly tarzı pantolon ve eteklerde öne çıkıyor. Doğanın parlak renkleri ve ‘clean cut’ların kullanıldığı Techno Nature temasında, yeni sezonun enerjisi tam anlamıyla hissediliyor. Koleksiyonun son teması Marine ise, yaz aylarının vazgeçilmez denizci grubunu, klasikten uzak bir yorum ile gardıroplarınıza taşıyor.

 

Setreshop 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nda  nar çiçeği, sarı, vizon, mint, brezilya yeşili, oranj, bisküvi ve saks öne çıkıyor. Bluz, tulum ve elbiselerde kullanılan kupra ve kupra satenler, antibakteryal ve serin tutan kumaşlardan hazırlanan triko ve basic tişörtler, yıkama efektleri, danteller, şifonlar ve krepler sezonun dikkat çeken tuşelerinin başında geliyor. Desenlerde ise; şehir temaları, kelebekler, çiçekler, çizgiler ve puantiyeler göze çarpıyor.


Ulaşılabilir fiyat aralığı ve geniş ürün yelpazesi ile 2012 İlkbahar Yaz sezon trendlerini yansıtan tasarımların yer aldığı setreshop hızlı ürün teslimi ve farklı ödeme seçenekleri ile gardırobunuzu yenilemeye hazır.

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!