Mavi Reklam Çekimleri

Mavi  Reklam  Çekimleri Mavi Reklam Çekimleri Hep bir adım önde olmak için hayallerimize sınır koymuyoruz

Mavi Adriana Lima ile Çok mu Çok Güzel olacak .Dünyanın en güzel kadınlarından Adriana Lima, lider blue jean markası Mavi’nin 2012 İlkbahar-Yaz sezonu reklam çekimleri için İstanbul’a geldi. Düzenlenen basın toplantısına katılan Lima,

İstanbul’da doğan ve Türkiye’yi yurtdışında başarıyla temsil eden Mavi’yle çalıştığı için çok mutlu ve heyecanlı olduğunu söyledi. Adriana Lima, 20 yıldır attığı her adımla gündem yaratan Mavi’nin yeni reklam filmiyle de çok konuşulacağının ve  Çok mu çok güzel  olacağının sinyallerini verdi. Mavi’nin hep moda ve renkli kalmasının formülünü gözler önüne serecek olan kampanya, markanın bu sezona damgasını vuracak renkliliğine, çeşitliliğine ve dikkat çekici şıklığına odaklanıyor.Detayları sır gibi saklanan reklam filmi ile ilgili beğenisini  Vay vay vay...  diyerek dile getiren Adriana Lima, Mavi’nin reklam filmi çekimleri için İstanbul’da bulunmaktan çok mutluyum. İstanbul eşsiz bir şehir, aynı zamanda yükselen bir moda merkezi. Bu muhteşem şehirde doğan ve dünyanın en iyi jean markalarından biri olan Mavi’yle çalıştığım için çok heyecanlıyım. Dün gerçekleştirdiğimiz çekimler boyunca Mavi’nin genç, pozitif ve enerjik ekibiyle çok güzel zaman geçirdim. Mavi’nin yaratıcı ve ilham verici dünyasına katılmak benim için harika bir deneyimdi.

 

Çekim boyunca Mavi’nin yeni koleksiyonundan birçok tasarımı giyme şansım oldu. Her kadın gibi benim için de jean hayatımın çok önemli bir parçası. Mavi’nin mükemmel kalıplı jean’leri; kumaşı, renkleri ve kalitesiyle harika görünmemi sağlıyor. Sadece jean’ler değil koleksiyondaki tüm gömlekler, şortlar ve etekler renk ve model seçenekleriyle çok şık ve çok seksi. Benim favorimse renkli skinny jean Serena ve sadece kadınlara özel tasarlanan premium jean serisi Mavi Amerika Gold diye konuştu.Adriana Lima’nın Mavi’nin yüzü olmasından duydukları heyecanı ifade eden Mavi Genel Müdürü Cüneyt Yavuz, 20 yıllık genç bir marka olarak son 16 yılımızı Türkiye’de blue jean sektörünün lideri olarak geçirdik. Dünyaya açılan ilk moda markası olduk ve bugün dünyanın her yerinde  The Jean is Mavi diyebiliyoruz. Jean’de uzman olduğumuzu ve en iyi jean’lerin Mavi mutfağında piştiğini her fırsatta gönül rahatlığıyla söyleyebiliyoruz. Çok hızlı büyüyen, çok sevilen, çok gurur duyulan, kısacası hep çok olan bir marka yaratmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Bu teveccüh bizi hep daha da cesaretlendiriyor. Hep bir adım önde olmak için hayallerimize sınır koymuyoruz. Hem lokal hem global olabilmeyi, bunu yapsa yapsa Mavi yapar dedirtmeyi seviyoruz. 2012 İlkbahar - Yaz koleksiyonumuzun yıldızı Adriana Lima’yla birlikteliğimiz bu sezon Türkiye ile başladı. İlk kez bir Türk markasıyla bir araya gelen Adriana Lima’lı yeni reklamımız Nisan ayının sonunda yayınlanacak. Kendisinin güzelliği ve Ali Taran’ın harika senaryosuyla yine çok ilgi çekecek bir reklam filmine imza attık. Yeni sezon için çok renkli, çok çeşitli ve çok güzel bir koleksiyon hazırladık. Adriana Lima her zaman bizim ilham kaynaklarımızdan biriydi. Dünyaca ünlü güzelliğinin yanı sıra samimiyeti, sıcaklığı ve hep neşe saçan haliyle Mavi’nin Akdenizli dünyasını, cazibeli Mavi kadınını mükemmel yansıtıyor dedi.

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!