Lee 2012 ilk Bahar Yaz Kolleksiyonu

Lee 2012 ilk Bahar Yaz Kolleksiyonu Lee 2012 ilk Bahar Yaz Kolleksiyonu Lee baştan aşağı birçok stil seçeneği sunuyor.

Lee’nin en skinny modeli Scarlett, bu yaz rengarenk bir dünyanın kapısını açıyor. Üst grupta yer alan parlak çizgili askılar ve retro tarzındaki tişörtler bu çarpıcı jeanin tamamlayıcıları oluyor.Efsanevi jean markası Lee, 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu ile günümüze uygun eğlenceli bir moda anlayışı sergiliyor.

.

Bu sezon kadınlar, eğlenceli bir siluet ya da yol gösteren bir tavır için, sunulan yedi süper renkten birini seçebiliyor ve denimleri ile buluşturabiliyor. Kırık beyaz, toz pembe, açık sarı, çim yeşili, frambuaz, posta kutusu kırmızısı ve parlak mavi renkleri bu yaz herkesi renkli dünyalara doğru bir yolculuğa çıkartıyor.


Lee 

baştan aşağı birçok stil seçeneği sunuyor. Böylece bu parlak mod sayısız kadın tişörtü ve üst parçasında da kendini gösteriyor. Önemli parçalar arasında blok renklerde ve parlak çizgili askılılar ile fotoğraf baskıları ve retro havalı vintage poster grafikleri de olmak üzere birçok teknik kullanan grafik stilli tişörtler yer alıyor. Gömlekler, süslemeler ve kumaşlar gibi ayrıntılara gösterilmiş olan büyük özen sayesinde feminen ve yumuşak olmayı başarıyor.

 

Lee Markası Hakkında;
H.D. Lee tarafından Salina, Kansas’ta 1889 yılında kurulan Lee gerçek iş kıyafeti mirasından hayat bulan orijinal Amerikan denim markasıdır. Benzerlerine kıyasla zekice tasarlanmış, üstün kaliteli ve inanılmaz dayanıklı iş kıyafetleri sunmanın yanı sıra Lee® hala güncelliğini koruyan ve birçok kez benzerleri üretilen ürünlerde yaratmıştır. İlk iş pantolonu, tulum, fermuarlı jeanler, loco  (demiryolu işçileri için) ceket ve modern denim ceketler, Lee imzalı tasarım klasiklerinden yalnızca birkaçıdır.


Geçtiğimiz 123 yılda Lee dünyanın her bölgesinde gerçek insanların sembolü haline gelmiş, her güne ve her duruma uygun üstün kaliteli kıyafetler sunan demokratik bir marka olmuştur.

 

Bugün Lee erkekler, kadınlar ve çocuklar için mükemmel kesim ve yıkama seçeneklerine sahip denim ürünler ve aksesuarlar sunmaktadır. Lee ürünleri dünyada 100’den fazla ülkede satılmaktadır.

 

Lee, Kendi Yönlendirdiğiniz Hayatınız İçin İhtiyacınız Olan Kıyafetler.

 

Lee bu sezon, boya kutusundan çıkmışçasına parlak sezon jeanlerini, en popüler kesimlerinden biri olan Lee Scarlett ile buluşturuyor.Lee’nin en favori skinny kesimlerinden biri olan Scarlett  şeklinizi ortaya çıkaran ve vücudunuzu saran sayısız denim yıkamasında

sunuluyor

.

Bu sezon kadınlar, eğlenceli bir

siluet

ya da yol gösteren bir tavır için, sunulan yedi süper renkten birini seçebiliyor ve denimleri ile buluşturabiliyor. Kırık beyaz, toz pembe, açık sarı, çim yeşili, frambuaz, posta kutusu kırmızısı ve parlak mavi renkleri bu yaz herkesi renkli dünyalara doğru bir yolculuğa çıkartıyor.

 

"Lee baştan aşağı birçok stil seçeneği sunuyor". Böylece bu parlak mod sayısız kadın tişörtü ve üst parçasında da kendini gösteriyor. Önemli parçalar arasında blok renklerde ve parlak çizgili askılılar ile fotoğraf baskıları ve retro havalı vintage poster grafikleri de olmak üzere birçok teknik kullanan grafik stilli tişörtler yer alıyor. Gömlekler, süslemeler ve kumaşlar gibi ayrıntılara gösterilmiş olan büyük özen sayesinde feminen ve yumuşak olmayı başarıyor.

 

Lee® Markası Hakkında;


H.D. Lee tarafından Salina, Kansas’ta 1889 yılında kurulan Lee® gerçek iş kıyafeti mirasından hayat bulan orijinal Amerikan denim markasıdır. Benzerlerine kıyasla zekice tasarlanmış, üstün kaliteli ve inanılmaz dayanıklı iş kıyafetleri sunmanın yanı sıra Lee® hala güncelliğini koruyan ve birçok kez benzerleri üretilen ürünlerde yaratmıştır. İlk iş pantolonu, tulum, fermuarlı jeanler, loco  (demiryolu işçileri için) ceket ve modern denim ceketler, Lee® imzalı tasarım klasiklerinden yalnızca birkaçıdır.


Geçtiğimiz 123 yılda Lee® dünyanın her bölgesinde gerçek insanların sembolü haline gelmiş, her güne ve her duruma uygun üstün kaliteli kıyafetler sunan demokratik bir marka olmuştur.

 

Bugün Lee® erkekler, kadınlar ve çocuklar için mükemmel kesim ve yıkama seçeneklerine sahip denim ürünler ve aksesuarlar sunmaktadır. Lee® ürünleri dünyada 100’den fazla ülkede satılmaktadır.

 

Lee®, Kendi Yönlendirdiğiniz Hayatınız İçin İhtiyacınız Olan Kıyafetler.

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!