Stilinizle Dikkat Çekiniz

''Moda ''İlk bahar yaz modası için amacınız, çıkış noktanız ve hedefleriniz nelerdir?
Genelde blogger’ların modaya yakın meslek seçimleri olur modablack editörü ve tasarımcısı olarak bende modanın içinden gelen mesleğini çok seven biriyim moda
ya gönül verenlerinde her zaman yanındayım.

2015 Moda Stil ve Trendler.


Gezmek, yeni tatlar keşfetmek ve sanat tarihi ile ilgli yerleri keşvetmek ilgi alanımdır. Genelde giyinişimle hep dikkat çekmişimdir.Arkadaşlarım bana gelip tavsiyelerde bulunmamı isterlerdi,Modaya olan tutkum hep vardı.Modablack modayı yakından takip etmeniz için her daim yanınızda olup tüm yeniliklerden haberdar olacaksınız.

Prada 2015 ilkbahar yaz modası.


Yurt dışındaki modacıları takip ediyorum.Tasarım ve model oluşturmayı seviyorum,benim stilim genelde ruh halime göre değişir ama tabi ki belli bir uyum ve çizgi içinde. Sanat ve doğadan ilham alırım. Fazla abartıya kaçmamaya özen gösteririm. Kısacası fazla kaçan her şeyden, genelde klasik ama modern parçalarla sıkıcılıktan uzak,bohem,çoğu zaman da asi bir ruha bürünmeyi seviyorum.

Kesinlikle trench kotlar, deri ceketler, şapkalar ve güneş gözlükleri vazgeçemeyen Prada 2015 ilkbahar yaz modasın da parlak deri yanı sıra deri ceketler,parcalı elbiseler,şifon ve deri kombinleri ile göz dolduran bir defile ile 2015 ilkbahar yaz koleksiyonunda damga vuracaktarzda gözlemliyoruz.


EDİTÖR : İbrahim AKGÜN 

Media

Stilinizle Dikkat Çekiniz Stilinizle Dikkat Çekiniz

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!