Balmain 2015 Yaz Koleksiyonu

Balmain 2015 Yaz Koleksiyonu Balmain 2015 Yaz Koleksiyonu
Moda Haftalarının son durağı olan Paris’te şovlar,Balmain defilesi ile başladı.Balmain yine cesur,baştan çıkarıcı,kadınsı ve modern ilkbahar/yaz 2015 tasarımlar ile izleyenlerin başını döndürdü.

Balmain 2015 Yaz Koleksiyonu


Önümüzdeki bahar Balmain kadınları son derece zarif,elegant ve kelimenin tek anlamı ile seksi.Markanın kreatif direktörü Olivier Rousteing,seksiliğin günümüzde modern görünmekle eş değer olduğunu ve seksiliği keşfetmenin de yanlış bir şey olmadığını dile getirirken, kendi jenerasyonunda bir çok seksi kadın olduğunu ve seksi görünümün günümüzde büyük bir güç olduğunu söylüyor.Her bir parçası kusursuz oranlar, kesikler ve muhteşem bir terzilikle mimari yapıt gibi inşa edilen koleksiyonda, renk paleti oldukça keskin. Parlak sarı, kırmızı, eklektik mavinin tonları, siyah ve beyaz renk koleksiyonun ana renk kartelasını oluşturuyor.

Balmain 2015 ilkbahar -yaz koleksiyonu


Oldukça farklı kesiklerin kullanıldığı modellerde, transparan dama desenleri ve renk blokları adeta tüm koleksiyonu ele geçirmiş gibi.Ayrıca şeffaf,dokuma ve deri kumaşların kullanıldığı elbiseler, etekler ve yüksek belli pantolonlar kalın kemerlerle süslenmiş.Koleksiyon yine ilginç kesimli bileğe kadar uzanan, topuklu gladyatör sandaletlerle eşleştirilmiş.Balmain 2015 ilkbahar -yaz koleksiyonunun detayları,birde bu defilenin magazin sel yönü var tabi,olayın asıl can alıcı kısmı da burada zaten.Balmain defilesinde de bu seneki Moda Haftalarına damgasını vuran Kendall Jenner fırtınası esti desek yalan olmaz.

Moda ve Model


Giyindiği süper transparan elbise ile muhteşem fiziğini gözler önüne seren Jenner, magazin basınında nevdeyse defilenin önüne geçti.Cesurca teşhir ettiği vücudu,kısa sürede verdiği kiloları ve tüm söylenenlere inat kendini en önden seyreden ablası Kim Kardashian ile Kanye West sayesinde Jenner,bugünde kendini magazin başlıklarının en tepesine taşımayı başardı.Zaten her attığı adim olay haline gelen Kim Kardashian’in birde defileye gelişinde Ukraynali eski gazeteci Vitalii Sediuk tarafından saldırıya uğraması ile gündem yine Kardashian kardeşlere kaldı.

Editör:İbrahim AKGÜN
Media

Balmain 2015 Yaz Koleksiyonu Balmain 2015 Yaz Koleksiyonu

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!