Çalışan Kadının Modası

Çalışan Kadının Modası Çalışan Kadının Modası
Çok Çalışıyoruz! Zamanımızın büyük bir bölümü ofiste geçiyor.İşte orada kendimizi iyi hissetmenin yolu bunları merak ediyorsanız moda haberlerini ve magazinleri bizimle takip etmelisiniz.

Minimal Üstler


Abartısız tercihlerle kendinizi kanıtlayın.Ağırlığınızı idalı detaylar olan takı ve aksesuarlarla kendinizi kanıtlayarak hayatınızı kolaylaştırın.
Asıl tercih Siyah ve beyazın nötr tavrını stilinize yansıtarak ayaklarınızın yere bastığını gösterin siyah bir elbiseyi bin bir şekilde kullanabilirsiniz.Düz kesim Kupları ve dikişleriyle sade bir çizgide olan pantolonlar veya bir gömlek yada düz bir bluzla kombin leyin.Pantolon ise çalışma hayatına giren kadınların koruma kalkanıdır.

Feminen Kadının Tarzı


Feminen duruşa masumluk katan düz kesim kupları ve dikişleriyle sade bir çizgide olan sigar et ve bol paça pantolonlarla ''Giorgio Armani''2015 koleksiyonunda mavi ve beyaz vurgusu oluşturmuş zaten burdanda yaralanabilirsiniz.

Kısa ceketler Tüvit ceketler dönemin gözdelerindendi.Savaş döneminde maskulen bir tarza bürünen,kendine güvenen,eğitimli kadınların tercihi 1950'lerde genellikle bu tarzdan yana oludu.Vücut hatlarını ortaya çıkartan kalem etekler şimdilerde olduğu gibi baş tacıydı o dönemde de.ince belli kadınların kurtarıcısı olduğu kesin.

Elete çanta Moda dünyasını sadeleşiyor.Kısa saplı modeller artık çalışan kadının en yakın arkadaşı.Daha fazla bilgi için www.modablackk.com adresini ziyaret edebilir ve yorum yapabilirsiniz.

Editör:İbrahim AKGÜN 

Media

Çalışan Kadının Modası

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!