Dries Van Noten 2014 Paris Defilesi

Dries Van Noten 2014 Paris Defilesi Dries Van Noten 2014 Paris Defilesi FASHİON
Van Noten koleksiyonu sanat formları ile birlikte ressamların renkli boyalarla oynadıgı gibi desenlerle oynayan Van Noten romatizimle renkleri karıştırarak ortaya çıkardığı bir koleksiyon doğrusu.

Dries Van Noten 2014 Paris Defilesi


Renkli ve göz alıcı bir koleksiyon Zekice kaplamış Tropik çiçekler ve turuncu zambak gibi gösterişli renkli çiceklerle göz alıyor.

Dantel detaylı elbise


Dantel,sezonun romantik ve feminen yanını simgeliyor. Dantel detaylı elbiseye sahip olmak, gardıroplarınızın klasik kategorisine de bir parça eklemek anlamına geliyor. Zira dantelin raf ömrü bulunmuyor. Daima trendleri etkiliyor.

Taş işlemeli bluz


Sezonun maksimal yönü, taş işlemeler, brokarlar, varaklar ve parıltılarla ortaya çıkıyor. Dikkat çekici bir görünüm mü dediniz? Tam üstüne bastınız. Taş işlemeli bluz, yalın parçalarla kombinlendiğinde denge yakalanabilir.2014 podyumları sayesinde sanatla moda bir kez daha kucaklaştı. Bir ressamın elinden çıkmış izlenimi veren bir elbiseye yatırım yapmak iyi fikir.

modablackk.com


Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!