Beymen Club

Beymen Club Beymen Club FASHİON
Beymen Club cool, rahat ve desenlerin zenginliğiyle derinleşen renkli koleksiyonunu yılbaşı heyecanının başladığı bu günlerde %30’a varan indirimlerle satışa sunuyor.

Beymen Club’da yeni yıl coşkusu başladı!


Sezonun trend ürünlerinden oluşan Beymen Club koleksiyonunda bu kış sportif kesimler ve iddialı kumaşlar feminen işleme ve detaylarla bir araya gelerek kadınlara zahmetsiz şıklığın anahtarını sunuluyor. Rahat olduğu kadar renklerin cazibesiyle bir o kadar da iddialı olan Beymen Club erkeği, bu kış pantolonlarını yalın, düz dokularda tercih ederken üst giyimde seçimini çeşitlilikten yana kullanıyor.

Beymen Club


Beymen Club aksesuvar koleksiyonu da hem iş hem de günlük hayatta şık ve zamansız görünmek isteyen kadınlara hitap ediyor. Sezonun öne çıkan renkleri gold, bordo ve siyahın kullanıldığı aksesuar modelleri arasında kasket şapkalar, deri sırt çantaları ve transparan detayıyla dikkat çeken topuklu ayakkabılar yer alıyor.

http://www.modablackk.com/

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!