Dünya Modası Ted Türkiye'de

Dünya Modası Ted Türkiye'de Dünya Modası Ted Türkiye'de FASHİON
Dünyaca ünlü İngiliz markası Ted Baker  çarpıcı renklerin ,nefes kesen baskıların ve özel kumaşların yer aldığı iddialı koleksiyonu ile İstanbul ve Ankara’da kapılarını açtı.

Ted Baker Sonbahar Kış Kadın Koleksiyonu.


Geleneksel Türk çarşılarından ve klasik İngiliz tarzından ilham alarak tasarlanan Ted Baker koleksiyonları Ankara’da Panora AVM, İstanbul’da ise Brandroom Courtyard adreslerinde modaseverlerin beğenisine sunuluyor.Ted Baker Sonbahar Kış kadın koleksiyonunda, klasik ve modernin iç içe geçtiği nostaljik bir hava eserken, renk paletinde ise nu tonlar, kırmızı ve yeşil renkler öne çıkıyor.

Erkek Koleksiyonunda Ted.


Erkek koleksiyonlarının da yer aldığı Ted Baker mağazalarının dekorasyonları ise çok dikkat çekici.Ted Baker Panora AVM mağazası Londra metrosunu andırırken ,çelik işçilikler, fener avizeler ve koyu rustik ahşap döşemeler mağazaya çok farklı bir hava katıyor.İç mimarisinde geleneksel pazar yerlerinden esinlenilirken ahşap masalar ve sandıklar aksesuarları sergilemek için kullanılıyor.

Merdiven boyunca uzanan eski tip kolyeler, ipek püsküllü abajurlar ve zengin dökümlü kumaşlar ile birlikte kullanılan Türk çinileri dikkat çekiyor.

http://www.modablackk.com

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!