FASHIONİST

FASHIONİS FASHIONİS moda
İstanbul’un ilk abiye fuarı fashionist gala gecesi iş, sanat ve moda dünyasının tanınmış simalarının katılımıyla gerçekleştirildi.

FASHIONİST gala gecesinde ünlüler geçidi.

Galaya başarılı tasarımcı Elif Cığızoğlu defilesi damgasını vurdu. Tasarımcının 2014 haute-couture koleksiyonunu sergilediği defileyi izleyenler arasında İstanbul cemiyet hayatının ünlü isimlerinin yanı sıra modacı Yıldırım Mayruk, başarılı tasarımcı Hakan Yıldırım, moda dünyasının stil ikonları Eda Taşpınar, Deniz Berdan, İvana Sert ve stil danışmanı Deniz Marşan da yer aldı.
Fashionist gala gecesi,
Ödüllü tasarımcıları ve moda dünyasının profesyonellerini ağırlayan FASHIONİST Fuarı, 2014 modasının sergileneceği defilelerin yanı sıra şov-sergi ve performanslarla göz dolduruyor. 5-7 Aralık tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen fuar, başarılı tasarımcı Elif Cığızoğlu’nun görkemli gala defilesi ile başladı.

Moda dünyasının büyük buluşması FASHIONİST’te,


Fashionist gala gecesine cemiyet hayatının tanınmış birçok siması katıldı. Elif Cığızoğlu defilesini ünlü modacı Yıldırım Mayruk, başarılı moda tasarımcısı Hakan Yıldırım, moda dünyasının stil ikonları Eda Taşpınar, Deniz Berdan, İvana Sert, stil danışmanı Deniz Marşan, Alara Kap, Berrin Yoleri, Beste Yurttaş, Beyza Arslan, Burcu Karabacak, Ceylan Çapa, Emek Külür Saran, Eda Dürüst, Günsel Ülkü, Jülide Önengüt, Neslişah Alkoçlar, Olgun Berrin Zorlu, Pınar Sabancı, Şirin Ediger, Volkan Atik, veZafer Kozanoğlu gibi sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri izledi.

Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği (OTİAD) ve Patika Fuarcılık işbirliği ile gerçekleştirilen FASHIONİST Fuarı, hazır giyim ve moda sektörüne yön veren 85 firmanın katılımıyla gerçekleştirdi.

www.modablackk.com


Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!