Moda Esintisi Sısley

Moda Esintisi Sısley Moda Esintisi Sısley MODA
Yeni yıl gecesi Partilerin, yemeklerin, davetlerin, eğlenceli gece gezmelerinin ve sezonun şerefine kadeh kaldırmanın zamanı.

Sisley’nin tatil koleksiyonu.


Kadınlarda sade ve vücut hatlarını gösteren çizgilerin modern ve şehirli bir havada karışmasıyla oluşan ve ''karanlık şıklık'' ve bay giyiminden ilham alınan’ dokunuşlar içeren küçük parçalardan oluşurken erkeklerde ise şıklığına önem veren baylara hitap eden metropolitan çizgilerden oluşuyor. Yeni yılda görebileceğiniz tüm mükemmel stillerle ve Milano’dan Rusya’ya, Singapur’dan New York’a dünyanın en favori gece kulüplerinde gün doğana kadar dans etmek için ideal. Haydi kutlamaya!

BAYAN KOLEKSİYONU


İnce belliler için narin bir siluet, siyah-beyaz çiçek desenli astara sahip süper ince kesimli blazerlar- ki bunları deri yamalı reglan manşetli gömlekler ve jakar-efektli pantolonlarda da gördüğümüz bir tarz. Sisley’nin Tatil Koleksiyonu’nun bayanlar kısmı, bir yüzü parlak olan ve erkeksi bir havaya sahip olmanız için kolsuz ipek krepe tişörtlerle giyebileceğiniz klasik siyah smokin ile mükemmelliği yakalıyor. Diğer bir taraftan, herkesin gardırobunda bir tane olması gereken feminen ve dişi küçük siyah elbiseyi görüyoruz. Yuvarlak yakalı ve omuzları açıkta bırakan küçük siyah elbise yıldız gibi parlayan metalik lame banda sahipken, omuzlarına deri yerleştirilmiş vücuda oturan bir versiyonunu da görüyoruz. Yoğun bir rocker hava yakalamak için ise, tamamı siyah payetli ceketleri boğazlı süveterler, brokar baskılı skinny pantolonlar ve altın rengi kemerlerle kombinleyebilirsiniz. Albenili gotik tarz, beli kemerli deri tayt-kotlar (jeggings) ile giyilen dantel korsajlı tunikler ve siyah ipekten kabarık manşetler için ilham kaynağı olmuştur. Sert kesimlere sahip erkeksi parçalar, mükemmel siyahın üzerine yerleştirilmiş altın yada payetler; metalik jakarlar ve brokarlar sayesinde oldukça baştan çıkarıcı parçalar haline geliyorlar.

ERKEK KOLEKSİYONU


Erkekler için tasarlanan tatil stili de tamamen saf Sisley stiline sahip günlük şıklıkla alakalı. Gerçek kobalt mavisi smokin ceketi, onunla uyumlu yelek ve çok şık papyon açık renkli kotlarla kullanılıyor. Başka bir seçenek de, manşetleri süslü, vücuda oturan beyaz gömleklerle giyebileceğiniz ve sıra dışı şarap kırmızısına tezat oluşturan astara sahip ceketler tasasız, modern ve görünüşüne çok dikkat eden erkeği yansıtıyor. Gece kulüpleri ve en havalı konserle içinse, neon işaretler ve sloganların yanısıra hafif vintage havaya sahip rock-n-roll tarzı sanatsal tişörtler de mini bir koleksiyon oluşturmuş.

www.modablackk.com

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!