Beymen Aqua Florya AVM’de MODA
Yazı Boyutu Font boyutunu küçült Yazı Boyutunu Arttır
Bu Öğeyi Derecelendir
(0 Oylar)
Beymen, yeni konsepti ile Aqua Florya AVM’de açıldı.Tasarımı, kalitesi ve farklılaşan ürünleri ile müşterilerine her zaman ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi yaşatan Beymen, 18. mağazasını Aqua Florya AVM’de açtı.

MODA
Ünlü mimar Mustafa Toner tarafından dekore edilen mağazada hasır duvar ve mobilya kaplamaları, keten döşemeler ve perdeler şık marin konseptini yaratıyor.2.000 m2’lik alanda hizmet veren Beymen Aqua Florya 3 bölümden oluşuyor. Kadın bölümünde Beymen Collection ve Academia’nın yanı sıra aralarında Stella McCartney, Lanvin, Dior veKenzo gibi dünyaca ünlü markalara yer veriliyor. Erkek bölümünde ise, Beymen Collection Erkek Koleksiyonu’nun yanı sıra, Etro, Slowear, Dolce&Gabbana ve Paul Smith koleksiyonları yer alıyor.

Beymen, yeni konsepti
Kadın ve erkek bölümlerinin ortasında yer alan ve bu alanları birbirine bağlayan ulaşılabilir lüksü simgeleyen Blender, endüstriyel ve sportif tarzı ile yeni tasarımcıların koleksiyonlarına ev sahipliği yapıyor.Ünlü Amerikan markasıTory Burch’ de “tunnel store” konseptiyle Beymen Aqua Florya’da yer alıyor.450’den fazla dünya markasını hergün 10:00-22:00 saatleri arasında müşterilerinin beğenisine sunan Beymen Aqua Florya, moda tutkunlarının Florya’daki yeni adresi. Adres: Aqua Florya Alışveriş Merkezi Kat:2, Florya/İstanbul Telefon: 0 (212) 663 41 83
www.modablackk.com 

Etiketler


Yorum Ekle