Altuzarra 2012/13 sonbahar kış Koleksiyonu MODA
Yazı Boyutu Font boyutunu küçült Yazı Boyutunu Arttır
Bu Öğeyi Derecelendir
(0 Oylar)
Ofisin en şık kadını ben olayım diyorsanız moda trendi ve moda haberlerini iyi takip etmelisiniz.Ayakabıdan çantaya,elbiseden pantalona, gömlekten eteğe ve aksesuara kadar takip etmelisiniz.

Altuzarra 2012/13 sonbahar kış Koleksiyonu


Çalışan kadının celebrity porn pics yeni sezonda gardolabının hazırlığı için sizlere Altuzarra 2012/13 sonbahar kış Koleksiyonu sunuyoruz.Gardolabınızdaki elbise seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Elbise nude celebrities Moda Trendleri


Dar ya da  bol evaze veya düz elbiselerin tarzına karar verdikten sonra aksesuarları süslemek size kalmış.Hafta içi işyerinde ciddi görünümün anahtar tarz bir sitil sahibi olmaktır.Elbise ve etekte diz hizası hükümranlığıda bu yıl devam ediyor.Dokularda ise trikodan ipeğe kadar farklı alternatifler var.

Etek Moda Stileri
Etek konusunda ise cesur olan kazanacak.Desenli,pililer,fırfırlar yırtmaçlar bu yılın vazgeçilimezi olacak hacim altarnatifimizin arasında.Başlı başına kariyer sahibi tek düğme ceketler çiftdüğme yada blazer olarak sizin seçiminizi bekliyor.2013 trendi çok renkli bir yıl olup pantalonlarda  yeşilden,siyaha, sarıya,turuncu her renk yeni sezonda mevcuttur.

Signature Icons Koleksiyonu’nun dantel romantizmi

Etiketler


Yorum Ekle