Modacı Haider Ackermann Beymen’de MODACI
Yazı Boyutu Font boyutunu küçült Yazı Boyutunu Arttır
Bu Öğeyi Derecelendir
(0 Oylar)
Beymen, Sonbahar/Kış 2012/13 sezonunda, moda dünyasının heyecanla takip ettiği isimleri bünyesine katarak ürün gamını zenginleştirmeye devam ediyor. Yeni sezonda Beymen ailesine katılan Haider Ackermann, çokkültürlü geçmişinden esinlenerek yarattığı koleksiyonlarında, bu sezon minimalist detayları Uzakdoğu kadınıyla biraraya getiriyor.

Parlayan yıldız: Haider Ackermann Beymen’de!
Maskülen çizgileri Uzakdoğu’nun çiçek desenleriyle renklendirirken Haider Ackermann, organik şekilleri koleksiyonuna yansıtıyor. zithromax online Renklerde kullandığı sofistike tonlar, yeşil ve griyi  mor ve siyahı buluşturuyor. Deri ceketlerine eklediği asi detaylarından ayrı olarak kombinlerinde kalın deri kemerlerle Uzakdoğu etkilerini hissettiriyor.

Ünlü modacı propecia online Haider

Ackermann:
Kolombiya’da doğan tasarımcı Afrika, Hollanda, Belçika, İran gibi ülkelerde büyüdü. Antwerp’de Royal Academy of Fine Arts’da okuduktan sonra kendi gay sex koleksiyonunu yaratmadan önce birçok farklı işte çalıştı. 2003 yılında Petit Palais’de ilk koleksiyon sunumunu yaptı. Haider Ackermann, şu anda 41 ülkede 180 noktada satışa sunulan koleksiyonlarını Antwerp ve Paris’teki atölyelerinde tasarlıyor.


Beymen haberleri:Beymen Club 2012/13 Sonbahar Kis


Etiketler


Yorum Ekle