Penti Fashion Week

Penti Fashion Week Penti Fashion Week MODA
Bir kadının içinde yerleşmiş türlü türlü karakterler var. Bu karakterlerin her birinin ruh halleri farklı, kendilerini ifade tarzları farklı. Kadının ruh hallerinin, zaman zaman giyindiği karakterlerin, an ve an değişen modlarının farkındayız.


Kış hazırlıkları

Penti

 ile başlıyor.
Kadının ruh hallerini, iç dünyasını yansıtan modelleri tasarlıyoruz. Penti’nin çok çeşitli olmasının güzel yanlarından biri de bu ruh hallerinin her birine hitap edecek modellerin var olması.Bu sonbahar/kış döneminde de tüm dikkatimizi bu konuya odakladık. İki yüzü var bu kış Penti çoraplarının. Gündüz yüzü ve gece yüzü. Aynı kadının bir gün içinde yaşayabileceği iki yüzün ifade biçimini bacaklarda bulmasını istedik. Çorabı bir ifade biçimi, dışarıya yansıyan yüzü, ben buradayım, ben varım, ben buyum diyen bir mesaj olsun diye tasarladık.

Penti sıcaklığını ile  kışın soğuk günlerinden korunun

Gündüz yumuşacık sardık bacakları, soğuktan korumak için sıcak tutan, içi yumuşacık termal çoraplar ürettik. kazaklardaki, hırkalardaki desenleri, saç örgülerini, melanj iplikleri çorapta da hayata geçirerek triko çoraplar tasarladık. En özenerek hazırladığımız gruplardan biri de kış fileleri oldu. Kışın sert koşullarında, file görüntüsünde zarif çorap giymek isteyenler için tasarladığımız kendinden delikli, ajurlu çorapları farklı ipliklerle ördük.Yün, angora gibi doğal ipliklerden bu denli zarif desenlerin oluşmasına hayran olduk. Bordo, lacivert, gri, tarçın gibi sezon renklerinde olan bu çorapların fanatikleri olacağını tahmin edip model sayısını artırdık.

Zarif bacaklara danteli modeller pentiden

Dantelin zarafetini ve bacağa ne kadar yakıştığını göz önünde bulundurarak, sandıktan çıkma antika dantel renklerinde çoraplar tasarladık.
Gece ise kadına bambaşka bir yüz verdik. Ne istediğini bilen, ayakları yere sağlam basan, güçlü kadınlar için siyah rengin ağırlığındamodeller yarattık. Diz üstlerinde detaylar olan, önü arkası farklı desendeki bu modeller geceleri konuşulsun istedik.Çok sayıda model var bu kış yine Penti’de, aynı kadınların çok sayıda ruh halleri gibi, aynı Penti kadınları gibi.

Sonbaharın gelmesiyle birlikte kadın tarzını en çok yansıtan çoraplar yavaş yavaş çekmecelerden çıkmaya başladı.İddialı ve tarz sahibi kadınlar, şimdiden bu yılın moda çoraplarına sahip olmaya ve trendsetter özelliğini vurgulamaya başlıyor.

Bu sezon Penti’de çorapların iki yüzü var gündüz ve gece

Triko çoraplar, kış fileleri, Always Black serisi desenli Pentimizer’lar,kadınların çorap çekmecelerinin olmazsa olmazları arasında. Penti 2012/13 Sonbahar-Kış Koleksiyonu, çorapta, ev iç giyimde sezon trendleri ve ipuçlarını sıralıyor. Penti, bu sezon yükselişte olan kalın ve desenli triko çoraplar, danteller, kış fileleri ve opaklarla tarzını yakalamak isteyenleri bekliyor. Kadının ruh halini, iç dünyasını yansıtan modelleriyle Pentide

 2012/13 koleksiyonu

, iddialı ve çarpıcı bir şekilde kış günlerine hazırlanıyor.

İster işte, ister sokakta, ister kafede gündüz şıklığınızı tamamlayacak kalın triko kazakların dokusunda,fakat kullanılan iplik sayesinde yumuşak ve nefes alan bir dokuya sahip olan rahat, sıkmayan, terletmeyen farklı örgülerdeki Triko çoraplartopuklu ayakkabılarla bile giyilebilecek zariflikte.

Kışın sert koşullarında, file görüntüsünde kalın ama zarif görünümlü çorap giymek isteyenler için farklı ipliklerle örülen kendinden delikli, ajurlu kış fileler hem gündüz hem gece her tür kıyafet ve ayakkabı ile kullanılabilecek şıklıkta ve iddiada. 210 denye kalınlığındaki kış fileleri yumuşak tuşesiyle rahat bir kullanım sağlıyor.Kış gecelerinin vazgeçilmezi siyah ise Always Black serisi ise ilginç detay ve desenlerle farklı kılarak kışın çok konuşulacak modelleri arasında yerini alıyor.


Desenden vazgeçmem, fit görünümümden taviz vermem diyenlerebayanlar.

Desenli Pentimizer serisiyle fit görünümü yakalarken tasarımın da tadını çıkarmak mümkün. Serinin gözde modelleri küçük puantiye deseniyle Stil ve küçük baklava deseni ile Clara karnı düzleştirip, basenleri inceltirken Polly modeli bunların yanında popoya da kalkık bir görünüm kazandırıyor. Hatta boyuna çizgili modeller bacakları olduğundan uzun ve ince gösterme iddiasında. Pentimizer serisinin Lycra Beauty özellikleri ise vücudu sıkmadan şekillendiriyor. Lycra’nın konforu ön planda tutularak, özel iplikleri sayesinde bedende beğenilmeyen bölümleri topluyor, günlük yaşamdaki hareketlerde hiçbir rahatsızlık hissettirmiyor.


Bacakları sımsıcak bir duygu kaplayacak Penti

Kışın en soğuk günlerinde sıcacık bacakları saracak olan termal külotlu çoraplar içlerindeki polar dokusu sayesinde hiç üşütmüyor. Yumuşak dokusuyla bedeni mükemmel bir şekilde saran çoraplarla, görüntüden ve şıklıktan ödün verilmiyor. Penti’nin zengin koleksiyonunda günün her saatinde ve nerede olursa olsun giyilebilecek şık bir çorap her zaman var.

İç Giyimle ilgileniyorsanız :Penti Gökkusaği Renkleri Çok Moda

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!