New York Tasarımcısı Michael Kors

New York Tasarımcısı Michael Kors New York Tasarımcısı Michael Kors Michael Kors
Michael Kors’tan materyallerin harmonisi Moda dünyasında çığır açan dünyaca tanınmış New York’lu tasarımcı Michael Kors, 2012/2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu ile sezon modasını belirliyor.

Stil sahibi kadınların vazgeçilmez markası yeni sezonda volümlü kumaşlarla materyallerin flörtünü ve İskoç etkisi taşıyan ekose desen tasarımlarıyla sezonu adeta taçlandırıyor.

Michaeln Kors’un yeni koleksiyonunda, spor görünümü şık detaylarla süsleyen, hem gündüz hem de gece giyilebilen tasarımlar yer alıyor.

Pötikareli etekler, kürk mantolar, dantel ve deri detayların bir arada kullanıldığı parçalar, koleksiyonda öne çıkan parçaların başında geliyor. Markanın tasarımlarında, sezonun vazgeçilmezi gri, beyaz ve toprak tonlarının yanı sıra, kırmızı siyah hakimiyeti görülüyor.

Michael Kors gece elbiselerinde göz alıcı ve ışıltılı tasarımlar transparan detaylar ile birleşerek mükemmel uyumu yakalıyor.

Hem kıyafet hem de aksesuarlarda kürk parçaların kullanıldığı yeni sezon koleksiyonunda, postal tipi botlar ve kalın deri kayışlı ayakkabılar kullanılıyor. Ayrıca altın zincirler her sezon olduğu bu sezonda Michael Kors’un vazgeçilmez aksesuar detayları arasındaki yerini alıyor.

Michael Kors’un yeni sezon ürünlerine

, İstinye Park, Bağdat Caddesi ve

Palladium Michael Kors

 mağazaları ile birlikte Harvey Nichols ve Brandroom’lardan ulaşılabiliyor.

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!