Mavi New York’ta Adriana Lima
Yazı Boyutu Font boyutunu küçült Yazı Boyutunu Arttır
Bu Öğeyi Derecelendir
(1 Oy)
Adriana Lima, Mavi’nin yeni reklamı için bu kez New York’ta Mavi, dünyanın en çekici kadınları arasında gösterilen Adriana Lima’nın başrolde yer aldığı yeni reklam filmi Çok mu Çok Modayız'la yine çok ses getirecek.

New York’ta çekilen film, Mavi’nin çeşitliliği ve modada öncü çizgileriyle öne çıkan Sonbahar-Kış kadın koleksiyonuna odaklanıyor. Senaryosunu Ali Taran’ın yazdığı filmde Lima, New York

Mavi

mağazasında şık jean ve üstleriyle verdiği seksi pozlarla Vay vay vay dedirtiyor.

Mavi’nin beğeni toplayan İlkbahar/Yaz reklam kampanyası için geçtiğimiz aylarda Türkiye’ye gelen ve yeni filmde de İstanbul’u muhteşem bulduğunu dile getiren

Adriana Lima, Mavi’nin İlkbahar/Yaz kampanyası

 sırasında İstanbul’da çok güzel zaman geçirmiştim. New York’ta yaptığımız çekimlerde Sonbahar/Kışkoleksiyonu beni yine büyüledi. Artık eminim, Jean’imi buldum! Yeni reklam filmiyle Türkiye’deki hayranlarımın hepsine öpücüklerimi gönderiyorum. dedi.

Son iki reklam filminin galasını televizyondan önce Facebook üzerinde gerçekleştiren Mavi, Adriana Lima’lı kampanyası için hazırladığı dijital oyunla, yine bir ilke imza attı. 19 Eylül Çarşamba sabahı başlayan Facebook uygulamasıyla sadece birkaç saat içinde 100.000 tıklamaya ulaşan yeni reklam filmini, Mavi hayranlarının beğenisine açtı.

Etiketler
Yorum Ekle