Beymen Club 2012/13 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Beymen Club 2012/13 Sonbahar/Kış Koleksiyonu Beymen Club 2012/13 Sonbahar/Kış Koleksiyonu Pullu pantolon ve mini etekler
Beymen Club, bu sezon da renklerle donanıyor.Beymen Club, 2012-13 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nda yaz aylarının havasını kışa taşıyor. Renklerin ön plana çıktığı koleksiyon, farklı ürün gruplarıyla rahatlıkla kombinlebilen, birçok yeni duruş yaratabilme şansı sunuyor.
Ana renklerde, fuşya, mercan, petrol rengi, sarı, parlak mavi, ekru görülürken beyaz tasarımların ağırlığı da Beymen Club’a bu kış ferahlık katıyor.Mikro çizgilerin, floral ve leopar desenlerin hareket kattığı

Beymen Club

 Koleksiyonu’nda desenler desenlerle renkler renklerle birlikte sunuluyor.

Pullu pantolon ve mini etekler, gece grubunda varlığını hissettirirken sportif grupta ise birbirinden renkli skinny jean’ler ve koton pantolonlar şehri renklere boyuyor. Sweatshirt’lerde kullanılan ipek ve taşlı detaylar hem spor hem de şık kadına hitap ediyor. Dış giyimde lüks ve rahatlığı biraraya getiren kumaşlarıyla kış aylarının favorisi olmaya hazırlanan palto ve montlar, kaşmir karışımı ya da çift taraflı giyilebilen modellerle birçok seçenekten oluşuyor.

Koleksiyonun tüm detaylarının hissedildiği Shirt Studio’da kadınları mavi çizgili, marin desenli, oversized modeller, erkekleri ise desenlerin ağırlıklı olduğu birçok seçenek bekliyor.

Beymen Club erkeği 2012-13 Sonbahar/Kış

’ında, floral desenli, renkli, cesur bir kış geçiriyor. Örgü, çift taraflı hırka görünümlü ceketler, renkli pantolonlarla kombinleniyor. Beymen Club erkeğinin haftasonu şıklığı için düşünülen tüm detayların düşünüldüğü koleksiyon, desenleri denim gömleklerle biraraya getiriyor.

Aksesuarlar, bu sezon renkleri ve parlaklıklarıyla dikkat çekiyor. Renkli süet topuklu ayakkabılar fuşya ve saks mavisiyle ön plana çıkarken kış mevsiminin olmazsa olmazı, kürk yakalar ve deri ürünler koleksiyonu zenginleştiriyor. Piton deseninin görüldüğü aksesuarlar ise, Beymen Club kadınının silüetini güçlendiriyor.
Tagged under

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!