Desıgner Valentino Garavani MODACI
Yazı Boyutu Font boyutunu küçült Yazı Boyutunu Arttır
Bu Öğeyi Derecelendir
(0 Oylar)
Valentino Garavani 11 mayıs 1932 yılında italya'da dünyaya geldi.1959'da Valentino Parisde bir moda evi açtı.1960 yılında Giancarlo Giammetti ile ticarete yöneldi, ilk koleksiyonunu Palazzo Pitti ile yaptı.

Valentino Garavani


1965'de Valentino İtalyan haute couture tasarımcısı olarak kendini italya'ya kanıtlamıştır.Valentino baş harfi olan "V" etiketini almıştır.1969'da ünlü tasarımcı Valentino Milano'da ilk moda evini açtı.1970 de hazır giyim koleksiyonu bütiklerini Roma ve New York'ta actı.Erkek giyim mağazası phone porn içinde kolları sıvayan Valentino erkek mağzasını 1971'de Paris'te mağaza açılışını yaptı.Ünlü tasarımcı 1976 da ise Tokyo'da bir butik açtı.

Valentino Garavani Tanıtımı
Ünlü celebrity nude italyan giyim markası tasarımcısı ve yaratıcısı olan Valentino Garavani Paris'te essay writing service bir gala gecesinde Valentino parfüm,tanıtımını yaptı. Franco Maria Ricci 20Eylülde Valentino New York Metropolitan Müzesi'nde yaptığı Sonbahar/Kış koleksiyonunu sundu.Valentino 1984'de 25.yılını kutlamış ve Sanayi Bakanından resmi bir ödül almıştır.1989'da İlk kez haute couture Paris koleksiyonunu sundu.

Haute Couture Uzmanı


1991'de moda sektöründe 30.yılını kutlamak için, Valentino Accademia'da kendi tasarımlarının sundu. Capitole Müzesi'nde Roma Belediye Başkanı Valentino onuruna bir tören düzenlemiştir.Ünlü italyan giyim markası Valentino tasarımcısı ve yaratıcısı olan Valentino Garavani moda dünyasına kendini haute couture uzmanı olarak tanıttı.Birbirinden güzel defilelerle modacıların gönlüne taht kurdu.


Desıgner Yves Saint Laurent


Etiketler
Yorum Ekle