Designer Alberta Ferretti

Designer Alberta Ferretti Designer Alberta Ferretti Alberta Ferretti
Alberta Ferretti 2012/2013 koleksiyonunda kulandığı renk tonları ile çarpıcı bir koleksiyon imza atmış. Modacı Alberta Ferretti 2012/2013 koleksiyonu kendinden çok söz etirecek.

Ünlü

modacı Alberta Ferretti

 Avrupada kendinden emin adımlarla ilerlerken tasarladığı 2012/2013 yaz koleksiyonunda renklerin ferahlığı ile oranj,turkuaz,sarı ve neon renkleri ile ön plana çıkarken modanın vaz geçilmezi siyah ve beyaz renkler ile konsept renklerini oluşturan Alberta Ferretti konseptinde dantel ve karışık renk desenleriyle farklı bir tarz oluşturmuş.

Alberta Ferretti kumaş seçimindeki tarzı,renklerin uyum içerisinde olması özelikle tül üzerine yaptığı işleme ve filenel kumaşı şifon garni karışımındaki dantel ayrı bir tarzda duruyor.

Designer Alberta Ferretti maskulen bir tarz ile oluşturduğu 2012/2013 koleksiyonunda tasarımı,kumaş ve renk seçimi,takı aksesuar uyumu ile avrupa'da ses getirecek bir koleksiyon oluşturmuş. Alberta Ferretti, 70'lerin stiliyle modern çizgileri ve romantik dokunuşları 2013 yazında birleştiriyor.


Alberta Ferretti Kimdir:

italyan doğumlu Alberta Ferretti tasarım hayatına 1974 yılında başlayan italayan tasarımcı 1981/1983 yıları arasında milanoda ilk kez sahne aldı.Moda tasarımcısı Alberta Ferretti 1985 yılında milanoda ilk butiğini actı.2003 yılında kadar

Milano, Roma, Tokyo, New York, Londra

ve Taipei amiral gemisi mağazazincir oluşturdu.Uluslararası Moda Grubu tarafından sunulan Romantikler ödülünü kazandı. 2006, iki yeni Alberta Ferretti yılında flagship mağazalarda Rusya ve Suudi Arabistan'da açıldı.

Dünyaya kendini kanıtlayan ünlü modacı Alberta Ferretti 2012/2013 yaz koleksiyonunu sizlere için  modablackk.com da sunuyorum arkadaşlar.
Tagged under

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!