Jival Nuruosmaniye Showroom'da Jival Yönetim Kurulu Başkanı Naim Gençoğlu
Yazı Boyutu Font boyutunu küçült Yazı Boyutunu Arttır
Bu Öğeyi Derecelendir
(0 Oylar)
Jival’in geleneksel yıldız kuyumcular buluşması’na yoğun ilgi işle karşılanan ,Jival Türkiye’nin dört bir yanından gelen kuyumcuları Nuruosmaniye showroom’da yedinci kez ağırladı.

Mücevher sektörünün parlayan yıldızı

Jival

,her sene olduğu gibi bu sene de Geleneksel Yıldız Kuyumcular Buluşması’na ev sahipliği yaptı. Türkiye’nin farklı bölgelerinden gelen Yıldız Kuyumcuların büyük ilgi gösterdiği bu yıl yedincisi düzenlenen organizasyon, 1-3 Haziran tarihleri arasında Jival Nuruosmaniye Merkez Showroom’da gerçekleşti.

Jival’in bu yazin en güzel renklerini taşıyan ve en çok tercih edilen rengârenk yeni koleksiyonu

Lady Petite

nin tanıtımını da gerçekleştirdiği özel organizasyonda Jival kuyumcuları, vitrinlerini tazeleyecek yeni Jival koleksiyonları ile buluştular.

Fuarı değerlendiren

Jival Yönetim Kurulu Başkanı Naim Gençoğlu

Jival olarak oldukça başarılı bir fuar geçirdik. Nuruosmaniye Showroom’a ilgi büyüktü ve fuarda değerli kuyumcularımızla bir arada olmaktan mutluluk duyduk. Tüm ürün gruplarımızı ve en yeni koleksiyonlarımızı kuyumcularımıza tanıtmak ve kendileriyle fikir alışverişinde bulunmak üzere her yıl organize ettiğimiz bu buluşmaların sektöre katkısının büyük olduğunu düşünüyorum” dedi.

Türkiye’nin dört bir yanından gelen kuyumcuların sektör hakkındaki düşüncelerini birbirleriyle paylaşmalarına olanak sağlayan organizasyon 300’e yakın Yıldız Kuyumcu tarafından her yıl beğeni ile takip ediliyor.

Etiketler


Yorum Ekle