Jival'in Yeni Modası "Lady Petite"

Jival'in Yeni Modası "Lady Petite" Jival'in Yeni Modası "Lady Petite" Jival'in yeni kolleksiyonu"Lady Petite" bu yazın modası olacak
Jival"Lady Petite" ve Gecenin Yıldızı isimli iki ayrı koleksiyonunu Les Ottomans’da düzenlediği basın toplantısıyla tanıttı. Jival Yönetim Kurulu Başkanı Naim Gençoğlu, koleksiyonların tanıtımı için Sinem Kobal’la çalıştı. Jival Magazin’in yeni sayısında Sinem Kobal, yeni Jival koleksiyonuyla objektif karşısına geçti ve dergide kendisiyle çok özel bir röportaj yer aldı.

Jival'in yeni kolleksiyonu"

Lady Petite

" bu yazın

modası

 olacak.Bu yıl kadınlar tarafından büyük bir beğeniyle kullanılan, günlük kullanıma uygun rengârenk bileklikler ve kolyeler Jival’in yeni koleksiyonu Lady Petite’de 500 farklı çeşide sahip Lady Petite koleksiyonu 18 ayar altın, mineli ve pırlantalı bileklikleriyle bu yazın en güzel renklerini taşıyor.

İster tek ister birkaç bileklik bir arada kullanılabilen ve bileklikleri tamamlayan çok zarif kolyelerden oluşan bu koleksiyon her kadına kendi stilini yaratma olanağını da sunuyor. Lady Petite koleksiyonunun her parçası Jival patenti ve güvencesiyle 450 TL’den başlayan uygun fiyatlarıyla bu yaz da kadınların vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor.

Jival’in kendi bünyesinde hazırladığı Jival Magazin dergisinin yeni sayısı için objektif karşısına geçen ünlü oyuncu Sinem Kobal tarafından seçilen ve tanıtılan “Lady Petite” koleksiyonu günlük hayatta şıklığından ödün vermeyen kadınların ilk tercihi olacak. Bu yaz özellikle kadınların plajlarda şıklığını tamamlayacak rengârenk bileklikler aynı zamanda zarif ışıltısıyla gece kullanım için de çok uygun.

Mücevher dünyasının lider markalarından Jival, göz alıcı şıklıkta tasarımlardan oluşan Gecenin Yıldızı Elmas Koleksiyonu ile kadınları gecenin yıldızı yapıyor.Jival’in yeni koleksiyonu “Gecenin Yıldızı” sadece gece değil, günün her saati takılabilecek zarif ve şık parçalar da sunuyor. Kolye, küpe, yüzük ve bileklikten oluşan bu eşsiz koleksiyon ile kadınlar hem gece hem de gündüz bir yıldız gibi parlayacak.

Geçmişten günümüze her yaştan kadının tercihi olan elmas, Jival Magazin dergisinin bu sayısının kapak yüzü olan genç oyuncu Sinem Kobal’ın da en sevdiği mücevherler arasında yer alıyor. Özellikle gece kıyafetleriyle rahatlıkla kullanılabilecek farklı tasarımlardan oluşan koleksiyon, Jival tasarım ekibi tarafından tamamen el işçiliği kullanılarak özenle hazırlandı.
Tagged under

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!