Pırlantalı Gelinler

Pırlantalı Gelinler Pırlantalı Gelinler Jival tasarım ekibinin dünya moda trendleri.
Jival aşkın ve sonsuz birlikteliğin en güzel simgesi birbirinden şık ve ışıl ışıl parlayan pırlanta setleri gelinlerin beğenisine sunuyor.Bahar aylarının gelmesiyle birlikte düğünler de başladı. Mücevher sektörünün parlayan yıldızı Jival, gelin adaylarını bu en özel günlerinde de yalnız bırakmıyor.

İlkbahar ve yaz aylarında düğün hazırlığı içinde olan gelinler için Jival  beyaz altın ve pırlantadan oluşan eşsiz bir koleksiyon hazırlayarak, gelinlerin şıklığını tamamlamaya hazırlanıyor.

Jival kadınların ve özellikle gelin adaylarının en çok tercih ettiği pırlanta ile beyaz altını birleştirdiği koleksiyonuyla gelinlere sadeliği ve ihtişamı bir arada sunuyor.

Jival tasarım

 ekibinin dünya moda trendleri doğrultusunda hazırladığı pırlanta modeller arasında her gelinliğe uygun, şık ve göz alıcı tasarımlar bulunuyor. Gelinlerin boyunlarını süsleyecek zarif gerdanlıklar, her zevke hitap eden gösterişli küpe ve bilekliklerden oluşan pırlanta seçenekleriyle

Jival

, evlenecek çiftlerin düğünlerine ışıltı katmaya devam ediyor.

Tagged under

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!