Yazı Boyutu Font boyutunu küçült Yazı Boyutunu Arttır
Bu Öğeyi Derecelendir
(0 Oylar)
Bir kadın cartoon porn videos için önce ayakkabılar gelir; ardından da pek tabii ki çantalar. Bu muhteşem ikili bir kadının vazgeçilmezidir; stilini tamamen değiştirebilecek güce sahiptir.

Network 2014-15 Sonbahar/Kış Kadın Koleksiyonu.


Ayakkabı seçimimiz, giyim zevkimizin en önemli ipucudur. Seçtiğimiz çanta ise tarzımıza attığımız imzamızdır.Yeni sezonun göz alıcı aksesuvarları Network’lerde.Network 2014-15 Sonbahar/Kış Kadın Koleksiyonunda deri, kürk ya da metalik materyellerle desteklenen taş detaylı el çantalarıyla göz alıcı şıklığı kadınlarla buluşturuyor.

Network.


Kalın zincirler ve taşların celebrity gossip hakimiyetindeki takıların yanı sıra kalın ve taş işlemeli bileklikler de bu sezon öne çıkan aksesuvar trendleri arasındaki yerini alıyor. Sezonun yenisi sivri burunlu bootie’lerse özgür ve emin duruşun temsilcisi oluyor. Kombinler ise bel hattını vurgulayan kemerler, kolda ya da omuzda taşınan kürk veya deri etollerle desteklenerek şık detayları öne çıkarıyor. Bu sezonun öne çıkan rengi ise kışa sıcaklık veren şeker pembesi oluyor. Leopar deseni, çanta, ayakkabı ve şal gibi sezon tasarımlarında sıkça kullanılırken maskülen loafer ayakkabılara deri ya da piton sırt çantaları eşlik ediyor.

http://www2012modamoda.blogspot.com.tr/

Etiketler


Yorum Ekle