Skyfall'a Tom Fort İmzası

Skyfall'a Tom Fort İmzası Skyfall'a Tom Fort İmzası Moda Mağazin
Tüm dünyada ilgiyle izlenen, sinema tarihinin en uzun soluklu serisi James Bond’un son macerası Skyfall’da, James Bond karakterine hayat veren ünlü aktör Daniel Craig 2.kez Tom Ford’u tercih etti.

Karizmatik ajan James Bond


Karizmatik ajan, daha önce Quantum of Solace filminde de Tom Ford’un imzasını taşımıştı.Çekimlerinin bir kısmının Türkiye’de yapıldığı, geçtiğimiz günlerde vizyona giren ve yoğun ilgiyle izlenen James Bond serisi Skyfall’un İngiliz ajanı Daniel Craig, filminde Tom Ford’un FT0144 model gözlüğünü ve takım elbisesini kullandı.

Tom Ford İlkbahar/Yaz 2013


Bol aksiyonlu bu filmde Tom Ford şıklığını tercih eden Daniel Craig’in kullandığı gözlük Türkiye’de de satışa sunulmuştur.Tom Ford İlkbahar / Yaz 2013Tom Ford 2013 ilkbahar / yaz sezonunda da şıklığını ve farklılığını ortaya koyuyor. Kemik çerçevelerin öne çıktığı Tom Ford’un şık ve zarif ilkbahar / yaz koleksiyonunda farklı formlardaki tasarımlar dikkat çekiyor.

Tom Ford hatları
Yuvarlak hatlı modelleriyle dahi keskin ve çarpıcı bir ifade veren Tom Ford gözlüklerinin gizemi, detaylarında yatmaya devam ediyor.Sade modellerinin yanı sıra, kaplumbağa kabuğu desenli modelleriyle Tom Ford gözlükler 2013 yazında da vazgeçemediğiniz aksesuarlarınızdan olacak.


Moschino 2013 Yaz Koleksiyonu

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!