Bijuteri ve Tekstil Aksesuarı Fuarı

Bijuteri ve Tekstil Aksesuarı Fuarı Bijuteri ve Tekstil Aksesuarı Fuarı Tasarımcı Cemil İpekçi
Bijuteri ve Tekstil Aksesuarı Fuarı "Bijoux Expo Turkey" 13 Eylül 2012 İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını Ünlü Tasarımcı Cemil İpekçi ile açtı. Fuar alanında gerçekleştirilen takı defilesinin sunuculuğunu ünlü sunucu Şehnaz Özkaya yaptı. Özkaya ünlü modacı Tolga Çam tasarımı elbisesi ile de göz kamaştırdı.

Defileyi izledikten sonra Doğukan Manço ve

Şehnaz Özkaya

 ile birlikte sahnede konuşma yapan Ünlü

Tasarımcı Cemil İpekçi Takı

yaşamımda vazgeçilmezlerim arasında, çünkü bana göre takı kendini ifade etme şekli. Hayatımda kendimi kolyesiz, küpesiz, yüzüksüz hiç görmedim. Uzun yıllardır Türkiye’de bijuteri sektörünün hak ettiği yeri alamadığını düşünüyor ve bunu kişilerin altına ve pırlantaya olan düşkünlüklerine bağlıyorum. Globale baktığımızda, takı severler artık maddenin değerinden çok güzelliği ve hoşluğuna değer veriyor.

Artık bijuteri, sadece takı olarak kullanılmıyor bu sene dünya koleksiyonlarında bile bijuterinin tekstil aksesuarı olarak kullanıldığını görüyoruz. Ben yaptığım bir bikini koleksiyonunda da bujiteri kullanmıştım. Bunun için demek ki bijuteri ile giyim sadece takmak için değil giymek adına da birleşiyor”dedi.

ŞEHNAZ ÖZKAYA VE SEDA ÖNDER BİJUTERİ FUARI’NA HAYRAN KALDI: 

Defilenin ardından standları gezen Ünlü Sunucu ve Oyuncu Şehnaz Özkaya ve yeni albüm çıkarmaya hazırlanan yakın arkadaşı Seda Önder takılara hayran kaldıklarını belirterek, bütün standları tek tek gezdiler. Fuarı organize eden Demos Fuarcılık ile Bijuteri ve Aksesuarcılar Derneği(BİJUDER)’ne teşekkür eden Özkaya ve Önder; Cumartesi günü gerçekleştirilecek Takı Tasarım Yarışması Ödül Törenine de katılmaktan mutluluk duyacaklarını belirttiler.

ÜNLÜLERİN TAKILARI BİJOUX EXPO TURKEY’DE:

Dizilere sponsor olan orjinal takıların üreticisi firmalar; dizilerde kullanılan özel tasarım takıları Bijoux Expo Turkey’de sergileyecekler. Ziyaretçiler ekranda sevdikleri sanatçılarda gördükleri bijuteri ve aksesuarlara sahip olma şansı elde edecekler. Bunların arasında Adını Feriha Koydum dizisinde Hazal Kaya’nın taktığı küpeler de bulunmakta.

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!