Takı Fuarı Cemil İpekçi ile Açılıyor

Takı Fuarı Cemil İpekçi ile Açılıyor Takı Fuarı Cemil İpekçi ile Açılıyor ÜNLÜLERİN TAKILARI BİJOUX EXPO TURKEY’DE
Takı ve Aksesuarı 13 eylülde cemil ipekçi ile açılıyor.Uluslararası platformdan gelecek olan 1500 yabancı profesyonel alıcıyı ve 15.000 yerli profesyoneli ağırlamaya hazırlanan Bijoux Expo Turkey'de yaklaşık 50 katılımcı firma, büyük bir özenle hazırladıkları 2012 modası takılarını ve aksesuarlarını değişik showlarla ziyaretçilere tanıtacaklar.

Türkiye'de anahtar teslim şube açmak isteyen büyük firmaların franchise vermek için yoğun ilgi göstereceği

4. Bijuteri ve Tekstil Aksesuarı Fuarı Bijoux Expo Turkey 13-16 Eylül

tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açacak.

ÜNLÜ MANKENLERDEN

BİJOUX EXPO

 DEFİLESİ

Fuarın 2. günü birbirinden ünlü mankenler fuara katılan firmaların takı ve aksesuarlarını defile ile ziyaretçilere tanıtacaklar. Osmanlı tarzı otantik takılar, orjinalleri ilk kez sergilenecek bijuteri ve aksesuarlar ünlü mankenlerle podyumda ışıldayacak.

ÜNLÜLERİN TAKILARI BİJOUX EXPO TURKEY’DE
Dizilere sponsor olan orjinal takıların üreticisi firmalar dizilerde kullanılan özel tasarım takıları Bijoux Expo Turkey’de sergileyecekler. Ziyaretçiler ekranda sevdikleri sanatçılarda gördükleri bijuteri ve aksesuarlara sahip olma şansı elde edecekler. Bunların arasında Adını Feriha Koydum dizisinde Hazal Kaya’nın taktığı küpeler de bulunmakta.

UZAU BİJUTERİ KÜLTÜRÜ’NE KADAR HERŞEY BU FUARDAKDOĞ
Fuar kapsamında katılımcı firmalar ziyaretçilere standlarında birbirinden ayrıcalıklı ürünlerini sergileyecekler. Bayanlara özel postiş standı, osmanlı tarzını yansıtan otantik takılar, hindistan ve uzakdoğu ülkelerinin kültürünü yansıtan takı tasarımlarının sergileneceği defileler ile birbirinden renkli showlar ziyaretçilere sunulacak.


ÖDÜLLÜ TAKI TASARIM YARIŞMASI
Üretici firmaların yanısıra 30 tasarımcının bireysel olarak iştirak edeceği “Bijoux Expo Turkey” fuarında moda tasarımcıları yeni koleksiyonlarını tanıtacaklar. Bu yıl ilk defa fuarın içerisinde ödüllü bir takı tasarım yarışması düzenlenecek. Tasarım yarışmasında, birinci gelen yarışmacı 5 bin TL, ikinci 3 bin TL ve üçüncü ise 2 bin TL ile ödüllendirilerek ilk 3 sıraya giremeyen yarışmacıya da bin TL teşvik ödülü verilecek.
Tagged under

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!