Genç Tasarımcılar Yarışması

Genç Tasarımcılar Yarışması Uzatıldı Genç Tasarımcılar Yarışması Uzatıldı Bijoux Expo Turkey'
Moda veTakı tasarımına artan ilgi modaya olan  tutkunluğun bir sembolüdür.Moda olgusunda her gecen gün giyimle takının bütünlüğünü dahada pekiştiğini görüyoruz.Takı aksesuar ve modaya olan ilginin artmasıdan dolayı "Takı Tasarım Yarışması"na başvuru süresi yoğun ilgi sebebiyle 7 Eylül 2012 tarihine uzatıldı arkadaşlar.
 
Uluslararası platformdan gelecek olan yerli ve yabancı profesyonelleri ağırlamaya hazırlanan

Bijoux Expo Turkey

'de katılımcılar, büyük bir özenle hazırladıkları

2013 modası

 takılarını ve aksesuarlarını değişik showlarla ziyaretçilere tanıtacaklar. Tanıtım ve işbirliklerinin yanısıra genç, başarılı ve yaratıcı takı tasarımcıları da sektöre kazandırılacak.

Fuarda özellikle Türk ve Osmanlı kreasyonlarının yurt dışında büyük ilgi görmesi nedeniyle, yabancı alıcılar ve Türkiye'de anahtar teslim şube açmak isteyen büyük firmalara da "franchise" vermek için fırsat sunuluyor.

Genç Tasarımcılara Cemil İpekçi’den En İyi olma şansı.

Geleceğe yeni değerler aktarmak, genc yeteneklerin teşvik edilmesi,bijuteri sektörüne yeni ürünler tasarlanmasında katkı sağlamak, tasarımcıları sektörle bir araya getirmek ve bu alandaki başarılı tasarımları ödüllendirmek amacıyla 13-16 Eylül tarihlerinde 4. Bijuteri ve Tekstil Aksesuarları Fuarı kapsamında ödüllü Takı Tasarım yarışması organize edilecek. Yarışmaya katılacak tasarımlar Ünlü tasarımcı Cemil İPEKÇİ Başkanlığında Bijuteri ve Aksesuarcılar Derneği yönetim kurulu üyelerinden oluşacak Jüri ekibi tarafından değerlendirmeye alınacak.

Son başvuru 7 Eylül’e kadar uzatıldı!

Bijuteri ve Aksesuarları kullanılarak günlük yaşamda kullanılabilecek, üretilebilir ve özgün olması şartıyla yeni tasarım ve yeni ürünlerin ortaya konması beklenen yarışmaya katılacak olan tasarımcılar; en geç 7 Eylül 2012 tarihi saat 17.00'a kadar tasarımlarını tutanak karşılığında BİJUDER ( Bijuteri ve Aksesuarcılar Derneği ) dernek merkezine teslim edecekler. Bu tarihten sonra yapılacak müracaatlar dikkate alınmayacak.

Dereceye giremeyene teşvik ödülü BİJUDER(Bijuteri ve Aksesuarcılar Derneği) tarafından düzenlenecek tasarım yarışmasında; birinci gelen yarışmacı 5 bin TL, ikinci 3 bin TL ve üçüncü ise 2 bin TL ile ödüllendirilerek ilk 3 sıraya giremeyen yarışmacıya da bin TL teşvik ödülü verilecek.

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!