Moda Saçtan Başlar

Moda Saçtan Başlar Moda Saçtan Başlar MODA MAGAZİN
Özge Ulusoy saç rengini değiştirdi Hakan Akkaya’dan tam not aldı.Moda denince son dönemde akla gelen en popüler ikili, Hakan Akkaya ve Özge Ulusoy, Wella Koleston reklamı için kamera karşısına geçti.
 

Moda Saçtan Başlar


Mesajını veren reklam filmi için uzun zamandır kullandığı saç rengini değiştiren Özge Ulusoy, yeni görünümüyle dikkat çekiyor. Reklam çekimi sırasında keyifli anlar yaşayan ikili, saç ile modanın bir bütün olduğunu belirtti. Reklam filminde stilini Hakan Akkaya’ya beğendirmeye çalışan Özge Ulusoy, tüm kadınlara "Moda Saçtan Başlar" mesajını keyifli bir şekilde duyururken, tarzı ile konuşulmak isteyen kadınlara da ipuçları veriyor.

Özge Ulusoy ve Hakan Akkaya


Tarzını Hakan Akkaya’ya beğendirmek için saç rengini Wella Koleston Köpük Boya Çikolata Kahvesi ile değiştiren Özge Ulusoy, Bu sezon şık görünmenin sırrı saçlardan başlıyor çünkü saçlarınız giysilerinizde yakaladığınız modanın en etkili tamamlayıcısı diyor ve şöyle devam ediyor. Sadece üç adımda, saçınızda istediğiniz etkiyi yaratmanız mümkün. İlk adım kendi modanızı yaratmak için teninize en uygun saç rengini bulmak ikinci adım havalı saçlara sahip olmak için saç bakımı en son adım ise gösterişli saçlara ulaşmak için saçın şekillendirilmesi. 

Wella Koleston
Ayrıca, tarzını değiştirmek isteyen ama nasıl yapacağını bilemeyenler için "Hakan Akkaya" ile tanışarak stil önerileri alma imkanı sununuluyor. Siz de Wella Koleston Türkiye facebook sayfasına girerek kendi modanızı saçınıza uyarlayıp hikayenizle birlikte fotoğraflarınızı paylaşın, Hakan Akkaya birlikte saçınızdan başlayarak tarzınızı baştan aşağı yenileme fırsatı yakalayın.


modablackk.com 

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!