PG Türkiye’nin 25. yıl kokteyli

PG Türkiye’nin 25. yıl kokteyli PG Türkiye’nin 25. yıl kokteyli MODA MAGAZİN
PG Türkiye’nin 25. yıl kokteyline cemiyet, iş ve sanat dünyasının ünlü simaları katıldı.Dünyada 175., Türkiye’de 25. yılını kutlayan PG, Türkiye’de yaşamlarını iyileştirdiği ve evlerine girdiği tüketicilerine teşekkür etmek amacıyla zaman tüneli konseptinde tasarladığı PG Evi’nin açılışını gerçekleştirdi.

Sanat Dünyası Buluşuyor


Açılış kokteyline cemiyet, iş ve sanat dünyasından "Ayşe Tolga, Özge Ulusoy, Hakan Akkaya, Ender Saraç ve Derya Baykal" gibi ünlü isimlerin yanı sıra PG markalarının reklamlarında oynayan Pelin Karahan, Defne Samyeli, Yasemin Bradley ve Ayşe Teyze olarak bilinen Ayşe Gündoğdu gibi tanınmış yüzler katıldı.Türkiye’de 25. yılını kutlayan PG, markaları ve hizmetleriyle yaşamları nasıl iyileştirdiğini sergilemek için İstinyePark’ta P&G Evi’ni ziyarete açtı.

PG Evi’nin Açılış Kokteyline
Mekan düzenlemesi, stant tasarımı ve uygulamaları Akın Nalça ve Terminal ekibi tarafından gerçekleştirilen, tarih ve araştırma çalışmaları Gökhan Akçura tarafından yürütülen PG Evi’nin açılış kokteyline iş, sanat ve cemiyet dünyasının ünlüleri katıldı. Kokteylde Ayşe Tolga Özge Ulusoy, Hakan Akkaya, Ender Saraç ve Derya Baykal gibi ünlü isimlerin yanı sıra "PG markaları"nın reklamlarında oynayan Pelin Karahan, Defne Samyeli, Yasemin Bradley ve Ayşe Teyze olarak bilinen Ayşe Gündoğdu gibi tanınmış yüzler bir araya geldi.

PG Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Karpat


Karpat’ın ev sahipliğinde düzenlenen kokteyle katılanlar önce zaman tüneli konseptinde tasarlanan P&G Evi’ni gezdiler, ardından da PG 25. yıl pastasını kestiler. Kokteylde sergilenen Zeki Mürenli Alo reklamı, Ayşe Teyzeli Ace reklamı gibi eski reklam filmleri açılışa katılanları nostaljik ve keyifli bir yolculuğa çıkardı.

11/17 Aralık 2012 tarihleri arasında İstinyePark’ta ziyarete açık olacak PG Evi’nde 1 hafta boyunca özellikle kadın ve çocukları sürprizlerle dolu oyun, yarışma ve bakım etkinlikleri bekliyor.

www.modablackk.com
Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!