Çırağan Sarayın'da Renkli Görüntüler

Çırağan Sarayın'da Renkli Görüntüler Çırağan Sarayın'da Renkli Görüntüler MODA
Ünlü modacıların ve sosyetenin bir araya geldiği yarışmada Bahar Korçan,Bora Aksu gibi tasarımcıların yer aldığı deri yarışmasında sosyete ve iş adamlarının katıldığı kokteylde renkli görüntüler ortaya çıktı.
 

Deri ve Moda Dünyası


Deri ve moda dünyasıyla magazinden isimleri bir araya getiren yarışmada, Özge Ulusoy, Didem Soydan ve Sema Şimsek gibi tanınmış mankenlerimiz de podyumdaydı. Yarışma sonucunda finalistler, toplamda 400.000 TL’lik rekor bir ödülle çeşitli eğitim fırsatları kazandılar.

Türk Derisinin Marka Algısı
Yurtiçi ve yurtdışında Türk derisinin marka algısını güçlendirmek için faaliyetlerini sürdüren İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği (İDMİB) ve Deri Tanıtım Grubu (DTG), genç tasarımcıları desteklemeye devam ediyor.Bu adımlardan en büyüğü, 23 Kasım Cuma akşamı, Çırağan Sarayı’nda düzenlenen 2012 Detay Deri Ürünleri Tasarım Yarışması’yla atıldı.

Moda Dünyasına Girmeye Hazırlanan Gençle
İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği İDMİB ev sahipliğinde, Ekonomi Bakanlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi TİM ve Deri Tanıtım Grubu’nun DTG desteğiyle bu yıl ilk kez düzenlenen yarışmada, sektöre yeni tasarım ve tasarımcılar kazandırılması hedeflendi. 
DTG’nin deri, perakende, tekstil ve moda dünyasını bir araya getiren 15. Deri Zirvesi'nin hemen ardından düzenlenen yarışma, birbirinden değerli jüri üyeleri ve "moda" dünyasına girmeye hazırlanan gençlerin tasarımlarını başarıyla sergileyen mankenlerle de fark yarattı.

Designer Gabrielle Coco Chanel

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!