Gisele Bündchen

Gisele Bündchen Gisele Bündchen MODA
Dünyanın bir numaralı moda ikonu Gisele Bündchen’in iç giyim koleksiyonu Twigy ile Türkiye’de.Gisele Bündchen iç giyim koleksiyonu birbirinden çarpıcı modellerin yer aldığı bir defile ile sergilendi. 

Twigy Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Öncel.


Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Tatari’nin evsahipliğinde, Grand Hyatt Istanbul’da gerçekleştirilen defileye moda ve cemiyet dünyasından ünlü isimler katıldı.Twigy, Gisele Bündchen’in kendi adıyla tasarladığı iç giyim koleksiyonunu Türkiye’ye getirdi. İç giyim pazarına girerek yeni bir kulvara geçen Twigy’nin Türk kadınlarının beğenisine sunduğu, dünyaca ünlü modelin koleksiyonu da kendisiyle aynı ismi taşıyor.Gisele Bündchen.


Gisele’in kışkırtan dokunuşları.


Gisele, marka yüzü olduğu HOPE koleksiyonu için tasarladığı ve kendisinin de giydiği ürünlerden sonra, şimdi de kendi adını taşıyan markasını Türk kadınlarıyla buluşturdu. Gisele’in kışkırtıcı dokunuşlarını hissettirdiği tasarımlar, Türk kadınlarının güzelliğini daha da çok ortaya çıkarıyor. "Gisele Bündchen" birbirinden çarpıcı modelleriyle yürekleri hoplatıyor.

Hem estetik hem sağlıklı ürünler.
Son derece şık ve zarif olmakla beraber, fonksiyonel iç giyim modelleri de sunan Gisele Bündchen markalı ürünlerin yelpazesi de oldukça geniş Sutyen, g-string, külot, boxer, gecelik, jartiyer takımları, korse, selülit giderici ve inceltici korse, iç giyim aksesuarları, babydoll takımlar, bodyler, atlet ve kalça kaldıran külotlar.

Emana teknolojisi.
Tüm bunların yanı sıra, markanın  Emana teknolojisi işle üretilen ürünleri ise selülit giderici özelliği taşıyor. Özel bir teknoloji ile üretilen Emana, DNA’sindaki bioaktif kristaller sayesinde uzun kızıl ötesi ışınlarla biostimülasyonu teşvik eden çok özel bir iplik. Bu biostimülasyon, metabolizmayı hızlandırarak selülit dokusunu azaltma ve kas yorgunluklarını giderme özelliğini taşıyor. Bel, karın ve sırt için ideal olan bu ürün ile kadınların vücudunu şekillendiriyor.

www.modablackk.com
Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!