Kırmızı İç Çamaşır Tutkusu

Kırmızı İç Çamaşır Tutkusu Kırmızı İç Çamaşır Tutkusu MODA
Yeni yıl şansınız, bonprix’nin kırmızı iç çamaşırlarından bonprix’nin uğurlu kırmızı iç çamaşırları, yeni yılda tüm kadınlara uğur getirecek.

2013 Trendi Kırmızı İç Çamaşırlar


Yılbaşı gecesinde bonprix marka kırmızı iç çamaşırlarını giyenler, hem yılbaşı eğlencesine eğlence katacak hem de şans dolu bir yeni yıl geçirecek.Yıl boyunca iyi şans getirdiğine inanılan ve Ortaçağ’dan günümüze uzanan bir geleneğin ürünü olan Yılbaşı gecesinde kırmızı iç çamaşırı giyme alışkanlığı günümüzde de yaygınca uygulanıyor.

Yeni Yıla Hazırlık
Birçok insan, Yılbaşı’nda giyilen kırmızı iç çamaşırlarının, yıl boyunca bol şans getirdiğine inanıyor ve Yılbaşı gecesinde bu geleneği sürdürüyor.Bonprix bu geleneği devam ettirmek isteyenler için çok zarif ve birbirinden çekici kırmızı iç çamaşırları hazırladı. Bonprix’nin kırmızı renkteki göz alıcı iç çamaşırı modelleri, kadınların cazibesine cazibe katarken, eğlenceli ve şık bir yılbaşı gecesi vadediyor.
Her bedendeki kadınların yılbaşı gecesini şenlendirmeyi amaçlayan "bonprix’de" birbirinden farklı iç çamaşırı seçenekleri, yeni yılda bol şansa ihtiyaç duyan kadınları bekliyor.Bonprix marka iç çamaşırlarıyla yılbaşı geceniz daha kırmızı, yeni yılınız ise şans ve mutluluk dolu olacak.

Bonprix  


Bonprix, Almanya ve Avrupa’da modayı uygun fiyata sunan öncü şirketlerden biridir. Otto Group üyesi bonprix, 1986 yılında kurulmuş ve bugün uluslararası bir şirkete dönüşmüştür. Başarısını, kurulduğu yıllardan itibaren izlediği yenilikçi gelişim ve esneklik politikasına borçludur. 1990’ların sonunda tutarlı bir Multi Channel  çok kanallı  satış stratejisi takip etmeye başlayan şirket, katalog, yerleşik mağaza ve internet mağazacılığı üzerinden, sağlıklı ve sürekli bir gelişim izlemektedir.

Bonprix, it’s me! sloganıyla herkese uygun, erişilebilir moda ifade edilmektedir. Kadın, erkek ve çocuk giyim başta olmak üzere, iç çamaşırı, ayakkabı ve hatta mobilya ve ev eşyalarına kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesi vardır.Bonprix, Almanya ve Avrupa’da katalog üzerinden satış yapan en iyi ilk 10 şirket arasında yer alır ve ayrıca en çok ziyaret edilen internet mağazalarından biridir.

www.modablackk.com


Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!