Fashion Myla

Fashion Myla İç Çamaşırları Fashion Myla İç Çamaşırları MODA
Sex and the City’nin çekici yıldızı Samantha’nın vazgeçilmez lüks iç giyim markası Myla, artık Harvey Nichols mağazalarında meraklılarını bekliyor.


Mylas Harvey Nichols’ta


Londra’nın kasvetli havasını egzotizme dönüştüren İngiliz lüks iç giyim markası Myla’nın yeni koleksiyonu, kadının içindeki gizli mabedi ölümsüzleştiriyor. Gotikten romantiğe, buz kraliçesinden savaşçı prensesin hikayesinin işlendiği markanın mücevher parlaklığındaki çarpıcı tasarımları soluk kesiyor.Işıltılı koleksiyonun vazgeçilmez tamamlayıcısı olarak göze çarpan, İtalyan el işçiliğiyle tasarlanan aksesuarlar ve saten pijamalar ise adeta Binbir Gece Masalları’nı yaşatıyor. Baştan çıkaran yeni aksesuar koleksiyonu, ipek kumaşlar ve Marabu tüyünün dokunuşuyla zarafeti gözler önüne seriyor. Yeni koleksiyonda mücevherlerin sonsuz büyüsünü yayan platin, zümrüt ve kobalt mavisinin sıcak yansıması hipnotize ediyor.

Boudoir koleksiyonu seksapelitenin gücüne inananlar için
Duygusallığı, feminenliği ön plana çıkaran, ultra lüks kumaşların ve sofistike tasarımların kombinlendiği esrarengiz koleksiyon tamamıyla dişiliği vurguluyor. Myla’nın imzasını taşıyan sofistike jartiyer tasarımları kadının şehvetli sırlarını paylaşıyor.

Signature Icons Koleksiyonu’nun dantel romantizmi
Klasik stiliyle romantizmi harmanlayan Isabella ve Bodysilk adlı dikişsiz iç çamaşırı modelleri gündelik hayatın olmazsa olmaz parçaları olarak ön plana çıkıyor. Dantelin sihirli dokunuşunu ayrıntılarda ölümsüzleştiren markanın iç çamaşırları esnek kalıplarıyla kadınlara gün boyunca rahat bir nefes aldırıyor.

Gecelerine parıltı katmak isteyenler için
Myla’nın heyecan verici yeni kimono koleksiyonunda bulunan egzotik renklerin tılsımı kadının Geyşa ruhunun ihtişamını baştan çıkarıyor. Koleksiyonda yer alan mini şortlar ise kadının pürüzsüz bacaklarıyla bütünleşerek seksiliğin ve masumiyetin kapısını aralıyor.

Magicform 2013  koleksiyonu: www.modablackk.com
Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!