Penti Gökkuşağı Renkleri Çok Moda

Penti Gökkuşağı Renkleri çok Moda Penti Gökkuşağı Renkleri çok Moda Penti Plaj Koleksiyonu’nda neler var?

Gökkuşağının tüm renklerini karıştırıp yakıştırmak çok moda!Penti’de gökkuşağının tüm renklerinin kullanıldığı cıvıl cıvıl bikiniler, içindeki her renk düz model alt ya da üstle rahatça kombinlenebiliyor.

Penti’nin desenli ve düz olarak iki ayrı gruptan oluşan plaj koleksiyonun en önemli özelliği karıştır&yakıştır konseptiyle hazırlanmış olması. Desenli ya da düz modelleri, birbiriyle uyumlu, zıt, zaman zaman sıra dışı biçimde kombinlemek ise bu yıl

plaj modasının olmazsa olmazları

 arasında yer alıyor.

Penti Plaj Koleksiyonu’nda neler var?Canlı renklerden oluşan düz ve desenli modeller, bando dediğimiz straplez modelinin çok farklı yorumları, hem küçük göğüs hem büyük göğüs için üstler, ince kenardan kalın kenara kadar her vücut tipine hitap eden altlar mevcut.

Penti’nin, tasarımlarındaki canlı renkleri, her bedene uygun modelleri ve karıştır & yakıştır temasıyla hazırladığı koleksiyonunda her kadının zevkine ve vücuduna uygun model bulunuyor.

Ayrıca, "Penti 2012 Plaj Koleksiyonu"nda yer alan, mayo ve bikinilere uygun plaj kıyafetleri, çantalar, peştamallar, havlular da plajlardaki şıklığı garantiliyor.

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!