Marin Akımı Penti'de Penti’den sezona damgasını vuran "Plaj Koleksiyonu"
Yazı Boyutu Font boyutunu küçült Yazı Boyutunu Arttır
Bu Öğeyi Derecelendir
(0 Oylar)
Penti’nin mavi tonlardaki çizgili üstleri tek renk bikini altlarıyla kombinlenerek yeni koleksiyonun silüetine hayat veriyor.Kadınların plajlardaki şıklığını, zarafetini ve sadeliğini ön plana çıkaran Penti, desenli ve düz modelleriyle plajlardaki marin akımına yeni bir soluk getiriyor.

Deniz esintisini yansıtan tasarımlarda çizgi desenli üçgen ve bando modeller, düz renkli ipli bikini altlarıyla hayat buluyor. Plaj aksesuarlarında yer alan mavi ve tonlarındaki salaş tişörtler "Retro Marin" şeklinde yorumlanarak plaj kıyafetlerine farklı bir hava katıyor.

Penti’den sezona damgasını vuran "Plaj Koleksiyonu"Canlı renklerden oluşan düz ve desenli modeller, bando denilen straplez modeller ile her vücut tipine uygunluk gösteriyor. Penti’nin canlı renkleri, her bedene uygun modelleri ve karıştır ,yakıştır temasıyla hazırladığı koleksiyonu her kadının zevkine uygun modeller sunuyor.

Ayrıca, koleksiyonda yer alan, mayo ve bikinilere uygun plaj kıyafetleri, çantalar, peştamallar, havlular da plajlardaki şıklığı garantiliyor.

Etiketler


Yorum Ekle