İç Giyim
Lais Ribeiro iki yıl önce Victoria Secret ile sözleşme yapan şanslı kızlardan biri.
Dünyanın bir numaralı moda ikonu Gisele Bündchen’in iç giyim koleksiyonu Twigy ile Türkiye’de.Gisele Bündchen iç giyim koleksiyonu birbirinden çarpıcı modellerin yer aldığı bir defile ile sergilendi. 
Her şekilde güzel ve bakımlı görünmek için tüm moda trendlerini sıkıca takip ederiz. Yeni sezonun en moda renkleri ve stilleri bizim için çok önemlidir.
Yeni yıl şansınız, bonprix’nin kırmızı iç çamaşırlarından bonprix’nin uğurlu kırmızı iç çamaşırları, yeni yılda tüm kadınlara uğur getirecek.
17 Oct

Fashion Myla

Written by
Sex and the City’nin çekici yıldızı Samantha’nın vazgeçilmez lüks iç giyim markası Myla, artık Harvey Nichols mağazalarında meraklılarını bekliyor.

2013 Sonbahar/Kış Gelin Koleksiyonu ile gelin adaylarının duru ve büyüleyici güzelliğini ortaya çıkarıyor.Dünya modasını iç çamaşırı tasarımlarına taşıyan Magicform, farklı vücut tiplerine göre hazırladığı Gelin Koleksiyonu’nu, evlilik hazırlığı yapan kadınların beğenisine sundu.

Gökkuşağının tüm renklerini karıştırıp yakıştırmak çok moda!Penti’de gökkuşağının tüm renklerinin kullanıldığı cıvıl cıvıl bikiniler, içindeki her renk düz model alt ya da üstle rahatça kombinlenebiliyor.
Page 1 of 5
Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!