Moda Saçta Başlar

Moda Saçta Başlar Moda Saçta Başlar MODA ve GÜZELİK
Günlük Saç bakımınızda yapacağınız bir kac basit değişiklikle, dondurucu havalarda ışık saçan, güzel saçlara sahip olabilirsiniz.

Cilt uzmanı Dr Jessica Krat
Hiç  kuşkunuz olmasın, Kış Saç tellerinizi etkiliyor. Saçların tel tel havaya kalkması demek, diyor yeni cilt uzmanı Dr Jessica Krat.Dışarıdaki Soğuk ve kuru hava, asiri ısıtılmış iç mekanlar, saçı daha da kurutuyor.

Saç bakımı için öneriler
Kuru hava, ayni zamanda negatif iyonların saçınız ve giysileriniz üzerinde toplanmasına da toplanmasına sebep oluyor. Dışarıdan içeriye girdiğinizde metal kapı koluna  bir dokunun, Küçük bir şok geçirebilirsiniz.Aynaya bakın, ikinci öğretim Soku yaşayacaksınız. Giriniz tüm o negatif iyonlar, saçınızın diken diken olacaktır.Saçın elektriklenmesine karsı en etkili Savunma yöntemi Saci nemlendirmektir.Su molekülleri, biriken negatif iyonları etkisiz hale getirir, diyor.Dr Jessica Krat tavsiyesi su saçınızı daha az sıklıkta  degil de, örneğin haftada bir iki kez yıkayın ve nemlendirici Şampuan ve krem kullanın.

Dahi saçınızın güzel görünmesini sağlayacak birkac uzman tavsiyesi.

1. Saçınızı sıcaktan koruyun.
Fön Yolum, Saç düzleştirici ya da saç makasi gibi ısı yayan saç şekillendiricilerini kullanmadan once mutlaka düşük yoğunluklu saç spreyinden  bir fıs daha az zarar verebilir.

2. Saç kökleri şampuanlayın, uçları kremleyin.
Geçtiğimiz New York moda haftasında modacı Rodarte'nin podyum şovundaki 'yaşanmış saçlar' tarzının yaratıcısı Cheng Tan, saçınızı Doğru bir biçimde şampuanlayıp kremleyin, Diyor. Şampuanı sadece köklere yani yağın oldugu bölgeye, kremi de uçlardan başlayıp saçınızın 2/3 oranında uygulayın. Sac, diplerde daha sağlıklıdır.Saçınızı atkuyruğu yapmış gibi düşünün,Üstte kalan bölgeye krem, kuyrukta kalan kisma imkb Şampuan uygulayın.

3. Saç bakımınıza kuru şampuanı da ekleyın.
Kuru şampuanı gün aşırı kullanırsanız, saçınızı daha az yıkayabilirsiniz, Diyor Tan. Ayrıca temiz saça uygulandığında, kuru Şampuan fönünüzü daha uzun süre kullanmanızı sağlayacaktır. Ayşe yöntemle, şampuanın ve ısıyla çalısan saç şekillendiricilerin kullanımı sıklığını azaltmak boyutu çift taraflı kazanç sağlayacaktır.

4. Saçınız, şapkaya yapışmasın.
Saçınıza yapışan şapkaları tercih etmeyin. Gevşek bir bere, sizi sıcak tuttuğu gibi şık görünmenizi de sağlayacaktır.

5. İpek yastık Kılıfı kullanın.
Pamuklu yastık kılıfları nemi Çeker, Kış aylarında saçınızdaki nemin saçınızda kalmasını sağlayacaktır.

modablackk.com 

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!