Moda Rujla Bütünleşir

Doğru Ruju Nasıl Seçersiniz Doğru Ruju Nasıl Seçersiniz MODA ve GÜZELİK
Dudaklarınızı daha çarpıcı kılacak,güzelliklerini ortaya çıkaracak ruju seçmek makyajın alıcı noktasıdır.Dudakları boyamak, Yuz makyajını tamamlar. Bakışları hoş bir ağza odaklar. 

Doğru Ruju Nasıl Seçersiniz.


Renklerin büyüsüne  sadece rengin tatlılığına kapılıp ruj almamak gerekir.Ruj seçimini teninizin rengi saçlarınızın rengi ve dudaklarınızın şekli ne göre ruj rengi tercihinizi bütün olarak alınız.Ruju elinizin üzerinde denemek Yerine dudağınızın Doğal rengine daha yakin olan parmak uçlarınızda deneyin.Pembe bana yakışmıyor demeyin, herkese yakışan bir pembe ton vardir.Sizin için ideal bir pembe teninizele ayni renkte olandır. Diş eti tonunuzu birebir yakalayan pembe ton sizi mükemmel ve doğal dudaklara kavuşturacaktır.Beyaz tenliyseniz, şeftali,gülkurusu ve soluk bejleri modablackk.com size tercih etmenizi öneriyor.Koyu renkler günlük kullanımda açık tenlilerde rukus bir izlenim bırakır.Koyu renkleri gecelere bırakın.

Rujunuzla göz kamaştırın.
Esmer tenliyseniz,gündelik için en uygun olan renkler, kahverengi sıcak tonlardır.Geceleri de kırmızının tonları ile dans edebilirsiniz.
Soluk tenli kızıllar bejleri ve kayısı rengini tercih etmelidir ettik.Sarışınlar mercan ya da pembe tonlarını seçmeliler.Kumral tenli esmerler, kırmızının tonları ile daha canlı görünürler.Teni ve saçı koyu olanlar,altın tonlarını rahatlıkla kullanabilirler.

İyi dudak makyajı,dudak fırçasıyla gerçekleşir.
Yaş ilerledikçe dudaklarınızda meydana gelen deşiklikler, favori rujunuzun tonunu açmanızı, dudak kaleminizin da tonunu koyulaştırmanızı gerektirir. Dudaklar Yaş ilerledikçe dolgunluğunu ve dış konturolünü kaybeder.Daha soft renklere ve kremsi rujlara yönelmek belli bir yaştan çok dikkatli ve az kullanmak en yerinde bir hareket olacaktır. Mavi taban Renkli rujlar da dişlerinizi daha beyaz gösterecektir.
Eger yaşınız çok gençse sadece bir parlatıcıyla safra gözalıcı dudaklara sahip olabilirsiniz.Gençliğin güzelliğini gölgelemeyecek güçlü renklerden kaçınmak en iyisidir.Ne de Olsa ileride hepsini bolca kullanacaksınız.İyi dudak makyajı,dudak fırçasıyla gerçekleşir.Fırça,Bir ressam hassasiyetiyle çalışmanızı sağlayacaktır. Ayrıca rujunuz da daha uzun dayanacaktır.

Media

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!