Etkili Bakışlara Sahipmisiniz

Etkili Bakışlara Sahipmisiniz Etkili Bakışlara Sahipmisiniz MODA ve GÜZELİK
Etkili bakışlara sahip olmayı kim istemez? Bunu göz biçiminiz ve kıyafetinizle uyumlu bir göz makyajı uygulayarak başarabilirsiniz. Gözleriniz büyükse şanslısınız.

Büyüleyici Bakışlar
Gözlerin yüzün tamamına yayılmış gibi görünmemesi için göz kapaklarınızın üstüne kalem sürmekten kaçınmalı, koyu tonlardaki farınızı göz çukurlarınıza doğru koyulaşacak şekilde kullanmalısınız.Küçük gözlerinizi belirginleştirmek istiyorsanız, göz kapaklarınıza açık renk, kaş kavisinin altına da bir ton koyu far sürmeli, kirpik diplerinize kalem çekmelisiniz. Sabahları şiş gözlerle uyanıyorsanız, ince ve uzun bir eyeliner uygulamasıyla gözlerinizin çekik görünmelerini sağlayabilirsiniz.

Renklerde Uyumu Yakalayın


Bu sezon eyeliner kullanımında ince çizgilerden daha kalın çizgilere geçiş olduğunu belirtelim Yaşasın Amy Winehouse Dolce&Gabbana ve Louis Vuitton modellerinde bu tarza rastlayabilirsiniz.Mavi kıyafetler giydiğinizde, leylak ve mor far kullanmak bakışlarınızı derinleştirir. Turuncu ve yeşil tonlarındaki kıyafetlerinizde, toprak ve bakır renklerine sıkıca sarılın!Siyah renge âşık kadınlardansanız, göz makyajınızda pastel tonlara yönelin. Böylece siyah, gizeminden hiçbir şey kaybetmez. Kırmızı tonlardaki kıyafetler, göz makyajı açısından zorlayıcı olabilir. Zaten çarpıcı bir renk olan kırmızı için, gri ve kahverengi yelpazesinden far tonları seçilebilir.


Çıplak Makyaja Karşı Dumanlı Gözler


Çıplak makyaj bu kışın etkin trendlerinden. Nude makyaj tercihinizde gözlerde sade, pastel tonlar kullanmalısınız. Donna Karan ve Prada defilelerinde turuncu, uçuk pembe göz farı ön plandaydı.Dumanlı göz makyajıyla büyüleyen bakışlar yaratmak için, gri-füme far, siyah göz kalemi ve koyu renk rimel uygulayın. Roberto Cavalli, Narciso Rodriguez ve Chanel, modellerinde değişik renk uygulamalarıyla da dumanlı gözler yaratıyorlar.Yüzünüzün en dikkat çekici bölgesinin gözleriniz olduğunu unutmayın. Gözler ruhun aynasıdır. Derin bakışlar ise sizi bambaşka bir kadına dönüştürebilir.

www.modablackk.com

Media

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!