Doğal Saç Bakımı Yataktan yeni çıkmış gibi görünen mobile porn saç modeli
Yazı Boyutu Font boyutunu küçült Yazı Boyutunu Arttır
Bu Öğeyi Derecelendir
(0 Oylar)
İşte erkeklerin favori saç şekilleri ve bu saçlara sahip olmak için önerilerilerimiz var.Yumuşak ve doğal bir görünüme sahip saçlar, erkeklerde saça dokunma isteği yaratıyor. Cazibenizi artıracak ve karşı cinsi etki altına almayı kolaylaştıracak bu saç şekli için birkaç adımlık uygulama yeterli olacaktır.

Saçlarınıza bir de erkeklerin gözü ile bakmaya ne dersiniz.Saçlar güzelliğin en önemli parçası. Güzel görünen saçlar için dakikalarca bazen saatlerce uğraşırız.

Doğal dalgalı saç 

modelini yapmadan önce saçlarınızı şampuanla yıkayıp, saç kremi uygulamayı öneriyoruz. Sonrasında saçlar hafif nemli kalacak şekilde kurulanıp, üzerine saç köpüğü uygulanmalı.Bigudi, maşa ya da saç düzleştiriciyle kalın dalgalar da yapılabilir. Doğal görünümü desteklemek için, parmak uçlarıyla dalgaları dağıtabilirsiniz.

Düz saçın cazibesi

Parlak ve düz saçlar

da erkeklerin en sevdiği modellerin başını çekiyor. Bu modele sahip olmak için saçlarınızı şampuanladıktan sonra, hafif nemli kalacak şekilde kurutun.

Yataktan yeni çıkmış gibi görünen saç modelini de erkekler çok seviyor. Üstelik Saçlarınızı şampuanla yıkadıktan sonra, saç kremiyle pürüzsüz bir görünüm kazandırın. Saçlarınız henüz ıslakken hacim veren jel kullanın. Düz ve ince teli saçlar için hacim Kazandıran şekillendirici saç köpüğü’nü, dalgalı ve kıvırcık saçlar içinse bukleli saçlar İçin hacimlendirici saç köpüğü’nü öneriyoruz. Son olarak, saç kurutma makinesiyle saçlarınızı gelişgüzel kurutmayı unutmayın.

Tüm zamanların vazgeçilmezi At kuyruğu saç modeli kadınların tüm yüz hatlarını ve boynunu açığa çıkaran at kuyruğu saç modeli, geçmişten bugüne erkeklerin en sevdiği model olma özelliğin elinden bırakmıyor. Bu saç modeline sahip olmak için saçlarınızı yıkayıp kuruttuktan sonra, saç spreyi uygulayın ve çengelli toka yardımıyla sıkıca toplayın. Saç şeklinizin gün boyu bozulmaması için Gazsız Saç Spreyi, Fön Sabitleyici Sprey gibi kuvvetli tutuşa sahip saç spreylerini öneriyor.Etiketler


Yorum Ekle