Mariana Hardwick 2013 Koleksiyonu

Mariana Hardwick 2013 Koleksiyonu Mariana Hardwick 2013 Koleksiyonu FASHİON
Sıcak sonbaharın son günlerindeki doğanın masalsı gücünden ilham alan Mariana Hardwick örgüler ve dokularla özel dikim hissi veren gelinlik tasarımları göz alıcı.

Mariana Hardwick 2013 Koleksiyonu


Mariana Hardwick 2013 Koleksiyonu kullandığı parçalı örgü kumaş özelliğine bütünlük sağlayan metal aksesuarlar ile seksiliği ortaya koyan koleksiyonu çok beğeni kazandı.Yeni sezonda vücudu saran belden aşağı kesik geçişler yapan gelinlik modeli koleksiyonda beğeni topladı.

2013 Gelinlik Trendleri


2013 trendlerinde sırtı açık dantel güpürler,işlemeler,inciler,metal aksesuarlar göreceğiz.Doğru saç modelleri ve aksesuarlarla gelinliğinizin çekiciliğini artırmanız mümkündür.Mariana Hardwick 2013 Koleksiyonuda kullandığı metal aksesuarlar ve saç modeleri ile dikatleri üzerine çekmeyi başardı.

Havalı topuzlar ve Kuyruklu modeller
Tasarladığı koleksiyondaki tüm parçalarına ayrı bir saç modeli uygulayan Mariana Hardwick katalog3 çekimleride gelinliklerle birlikte saç modellerinide sundu.Dikkat çekmek için yüksek ve hacimli bir topuzla saçların retro havası katan Mariana Hardwick gelilikteki bütünlüğü sağlamayı başarmış.Mariana Hardwick 2013 Koleksiyonu ile kuyruklu örgüler ve kıvrımlı topuzlarla saç modelinizle damat adaylarının başını döndürmeye hazırlanın.


Mylas Harvey Nichols’ta

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!