Tara Keely 2013 Gekinlik Koleksiyonları MODAEVLERİ
Yazı Boyutu Font boyutunu küçült Yazı Boyutunu Arttır
Bu Öğeyi Derecelendir
(0 Oylar)
Lazaro Perez ve Tara Keely 2012/13 koleksiyon tasarımcısı, dramatik siluetleri ile nefis boncuk ve nakış özelliğine  kusursuz uyum ve göz alıcı koleksiyonları ile ünlüdür.

Modacı Tara Keely


Ünlü modacı Tara Keely'nin Tasarım lesbian porn vids deneyimi yirmi yılı aşkın, Lazaro endüstrinin önde gelen gelinlik ve abiye tasarımcılarından biri olarak kabul edilir.

Gelinlik Tarzları


Artık klasik kalıplardan sıyrılmanın ve yarattığnız farklı düğün konseptleriyle konuşulmanın zamanı buy generic zithromax online gelmiştir.
Duvaksız gelin olmaz diye düşünenlerdenseniz saç aksesuarlarını henüz keşvetmemişsiniz demektir.Bir çok tasarımcı ve markanın bu trende dikat kesildiğini son günlerde siz de nikah sırasında duvak taksanız bile sonrası için mutlaka yanınızda celebrity nude gelinliğinize uygun bir saç aksesuarı bulundurun.

Dilek Tutmak Şimdi Moda
Havaların soğuması ile dış mekanlarda evlenmeniz olanaksız gibi görünüyorsa ne yapın ne edin mutlaka nikahtan sonra bir beş dakika dışarı çıkın.Yanıınıza dilek balonlarınızı almayı unutmayın.Konuklarınızın arasında evlenmek isteyen varsa , emin olun bu fikre bayılacaklar.Balonları gökyüzüne bırakmak inanılmaz trend bizden söylemesi.
 
Gülümsemeyi unutmayın
Son trendlere dair verdiğimiz tiyolar,düğününüzde unutulmayacak anlar yakalamanız için ister trendlere kapılın ister
klasiği seçin fakat eğlenmeyi dans etmeyi ve gülücükler saçmayı asla ihmal etmeyin.

MODA : modablackk.com

Etiketler


Yorum Ekle