Jesus Peıro Modaevi

Dünya güzeliğiniz ile sallanaçak koleksiyonlarını trendler doğrultusunda hazırlayan ünlü designer Jesus Peıro düğünlerinizi şov dönüştürecek modelleri ile  sizlerle olacak.

Jesus Peıro Modaevi


Jesus Peıro  "modaevindeoluşturduğu 2012/13 gelinlik koleksiyonu tutkulu,seksi,cesur,romantik ve trendy bir görünümü ile güzeliğnize güzelik katacak bir şekilde beğenilerinize sunuyor. 

Romantik Seksi ve Tutkulu Bir Gelinlik
Hayalerinizde peri masallarını andıran bir düğün var ise sizde seçtiğniz gelinlikle peri kızı olmak istiyorsanız mutlaka sizede yakışır.Gelinlikte dekolte olmaz diye düşünmeyin hem seksi hemde göz alıcı görünebilirsiniz.2013 koleksiyonu transparan ve tül karışımı bir gelinlik  çekici ve tutku dolu bir koleksiyon ile 2013 "modaevi" koleksiyonu sizler için Jesus Peıro tasarladı.

Dünya Trend Modası
Dünya modası yükselişte olan trentlerin birden fazlasını gelinliğinizde görmek istermisiniz? Farklı olma cesaretini göstermenin tam zamanı risk almak istemiyorsanız vücudunuza uygun modeli bulduğunuzda kusursuz görünmenizi sağlayacak klasik bir gelinlikte tercih edebilirsiniz.

Tarzınızı Aksesuarla Renklendirin
Duvaksız gelinlik olmaz bir çok tasarımcı ve markanın dikkat kesildiği son günlerde nikah sırasında duvak taksanız bile sonrası için mutlaka yanınızda gelinliğinize uygun bir saç aksesuarı bulundurun.

MODA: www.modablackk.com

Media

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!